دسته‌بندی نشده

آموزش ایجاد جلوه قطعی در افتر افکت

آیا تا به حال هک شده اید؟  تأثیرات چنین اشکالات در دنیای سایبری امروز بسیار مشهور است. بنابراین در راهنمای امروز ، ما می خواهیم آموزش ایجاد جلوه قطعی در افتر افکت را انجام دهیم که می توانید یک بار تنظیم کنید و سپس همه عکس ها را رها کنید.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

نکته جالب در مورد این الگو این است که پس از تعریف متغیرها ، مقداری کنترل خواهیم کرد. پس از ایجاد آن ، می توانید اشکال خود را به همان اندازه که دوست دارید ظریف یا آشفته ایجاد کنید.

اثر قطعی چیست؟
بنابراین چه عواملی باعث ایجاد اثر خنک براق می شود؟ خوب ، یک خطا یک خطای دیجیتالی غیرمنتظره است. در صفحه ویدئو ، وقتی چیزی به درستی کار نکند یا خراب شود ، اتفاق می افتد. این معمولاً به این معنی است که اثر تصادفی و آشفته است.
ایجاد تحریف
برای شروع ، من قصد دارم تصویر اصلی خود را رها کنم. این می تواند هر چیزی باشد که بخواهید – تصویر ، فیلم ، متن. من قصد دارم از آرم مدرسه راهنمایی و رانندگی استفاده کنم. ما می توانیم به ساختن آن از قبل ادامه دهیم و آن را “منبع” بنامیم. اکنون که این تصویر از قبل مونتاژ شده است ، می توانیم همه چیز داخل آن وسیله نقلیه اصلی را در آینده تغییر دهیم بدون اینکه جلوه خود را اشتباه بگیریم.
ما می خواهیم برخی از اعوجاج ها (یا سر و صدا) ایجاد کنیم ، که این اثر سوf عملکرد را تحریک می کند. یک لایه جدید آماده کنید تا بتوانیم با استفاده از یک لایه همسان به راحتی آن را برطرف کنیم. بیایید یک جامد جدید بسازیم و آن را “سر و صدا” بنامیم.

بازار کار موشن گرافیک
صدای فراکتال را اضافه کنید. کنتراست را پس زد. مقیاس را بکشید. ما می خواهیم این سر و صدا به طور تصادفی به گونه ای رقصیده شود که گویی یک سو mal عملکرد است.
گزینه های تکامل را باز کنید ، دانه های تصادفی را طولانی فشار دهید و “زمان * 15” را تایپ کنید. این یک دانه تصادفی جدید به ما می دهد که بسته به عددی که در اینجا تایپ می کنیم تغییر می کند. هرچه عدد بیشتر باشد ، تغییر سریعتر خواهد بود.
یک لایه تنظیم جدید آماده کنید و یک نقشه جابجایی اضافه کنید. لایه نویز را هدف قرار دهید و Brightness را انتخاب کنید: این باعث می شود که افکت به دنبال مقدار تاریک و روشن باشد. جلوه ها و ماسک ها را انتخاب کنید. اکنون می توانید خطایی را ببینید که شروع به اتحاد می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا