دسته‌بندی نشده

آموزش رویت جهت ایجاد یک پروژه جدید و مدل معماری پیوند

این مقاله آموزش رویت 2020 اولین قسمت از کتاب Revit MEP است. این راهنما برای اصول اولیه طراحی شده است ، بنابراین شما به دانش Revit نیازی ندارید. اما این تجربه کمک خواهد کرد. من برای تکمیل آموزش شما را در هر قدم راهنمایی می کنم. این راهنما یک مرجع است ، اما نباید مشکلی ایجاد کند. زیرا شما اغلب از اندازه گیری استفاده نمی کنید.

این راهنما یک مرجع است ، اما نباید مشکلی ایجاد کند. زیرا شما اغلب از اندازه گیری استفاده نمی کنید. این نسخه ای است که من برای ساخت این دوره استفاده کردم – Revit 2017. اگر می خواهید از پرونده های تمرینی استفاده کنید ، باید از همان نسخه استفاده کنید.

اگر سوالی در مورد آموزش revit دارید ، آن را در قسمت نظرات مطرح کنید. اگر مستقیماً با من تماس بگیرید ، نمی توانم پاسخ دهم. اگر در قسمت نظرات سوالی بپرسید ، سایر خوانندگان با همین سوال می توانند جواب را بخوانند. یا ممکن است آنها به شما پاسخ دهند ، بنابراین سریعتر پاسخ خواهید گرفت.

سوابق ورزشی
مهندسان MEP معمولاً از مدل های ساختمان معماران استفاده می کنند. بنابراین ، در این راهنما ما یک مدل معماری جدید ایجاد نمی کنیم.

ما یک پروژه جدید ایجاد خواهیم کرد ، سپس مدل معماری را به پروژه خود پیوند خواهیم داد. معمولاً نگه داشتن یک پرونده جداگانه برای پروژه MEP است. معماران می توانند با نمونه کارهای خود کار کنند و مهندسان MEP نیز می توانند با نمونه کارهای خود کار کنند. بنابراین ما پروژه معماری را باز نمی کنیم و روی آن کار نمی کنیم.

من یک مدل معماری ساده ساختم تا در این آموزش از آن استفاده کنم. می توانید مدل معماری را از اینجا بارگیری کنید. آن را در پوشه آموزش خود بارگیری و ذخیره کنید.

یک پروژه جدید ایجاد کنید
ما با ایجاد یک پروژه جدید از اعضای پارلمان اروپا شروع خواهیم کرد. در صفحه اصلی ، روی New … در بخش Project کلیک کنید. متناوباً ، می توانید از منوی Application> New> Project به آن دسترسی پیدا کنید.

بازنگری در پروژه جدید

در پرونده الگوی جدید پروژه ، روی دکمه مرور کلیک کنید …

الگوی پروژه را مرور کنید

به پوشه الگوی پروژه بروید ، فایل Systems-Default_Metric.rte را انتخاب کنید. اگر الگوی موجود در رایانه خود را ندارید ، می توانید آن را از این لینک بارگیری کنید. این الگویی است که Autodesk برای پروژه MEP فراهم می کند.

اکنون ما یک پروژه جدید از اعضای پارلمان اروپا برای شروع آموزش داریم.

مرورگر پروژه را بررسی کنید. باید نمای مربوط به مدل های MEP ایجاد شده را به صورت تفصیلی در زیر مشاهده کنید.

مشاهدات مگا

مرحله بعدی پیوند دادن مدل معماری به مدل MEP ماست.

مدل معماری تماس
پیوند مدل معماری آخرین طراحی را در مدل معماری نمایش می دهد. وقتی معمار تغییراتی ایجاد می کند ، تغییرات مدل شما را نیز مشاهده خواهید کرد. این شبیه XREF در اتوکد است.

برای پیوند دادن به مدل معماری ، به تب Insert بروید. در پنل Link ، روی Link Revit کلیک کنید.

پیوند – تجدید نظر

برنامه arc.rvt را که قبلاً بارگیری کرده اید انتخاب کرده و Open را کلیک کنید.

اکنون باید الگوی معماری را در پروژه خود مشاهده کنید. پروژه را ذخیره کنید.

ما در راهنمای زیر تجهیزات بهداشتی را اضافه خواهیم کرد. در حالی که منتظر آموزش بعدی هستید ، ممکن است بخواهید کتابخانه نمایه ایالات متحده را که در این راهنما استفاده می کنیم نصب کنید. با دنبال کردن این پایگاه دانش می توانید کتابخانه را راه اندازی کنید.

من یک سوال در مورد نتیجه تجزیه و تحلیل حرارت و خنک کننده بار Revit دارم. چگونه می توانیم آن را چاپ کنیم یا به قالب دیگری مانند Microsoft Excel صادر کنیم؟ Revit ابزار صادراتی برای این گزارش ارائه نمی دهد ، اما با استفاده از یک راه حل می توانید آن را در Excel باز کنید.

گزارش را چاپ کنید
اول ، اگر فقط می خواهید گزارش را چاپ کنید ، می توانید آن را مستقیماً از Revit چاپ کنید. اگر گزارش هنوز باز نشده است ، آن را در مرورگر پروژه باز کنید. می توانید آن را در زیر گروه Reports پیدا کنید.

گزارش بار

با باز شدن نمای گزارش ، می توانید ctrl + P را فشار دهید یا از نماد موجود در منوی برنامه استفاده کنید.

ما نمی توانیم گزارش را روی یک برگ قرار دهیم. و اگر گزارش باز نشود ، نمی توانیم آن را از لیست بازدیدها در کادر محاوره ای Revit انتخاب کنیم. اما اگر آن را باز کنید ، می توانید مستقیماً آن را چاپ کنید.

گزارش را در Microsoft Excel باز کنید
بعدی: اگر می خواهید گزارش را در Microsoft Excel باز کنید چه می کنید؟ این گزارش می تواند صدها صفحه باشد ، اما ممکن است فقط لازم باشد چند صفحه چاپ کنید. باز شدن در اکسل انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد.

پس از باز کردن نمای گزارش در Revit ، می توانید گزارش را در قالب .htm پیدا کنید. قبل از ادامه کار ، گزارش را در Revit باز کنید.

Microsoft Excel را باز کنید. ٪ temp٪ را در قسمت File name تایپ کنید و Enter را فشار دهید. Desire باید پوشه موقت را باز کند.

اکسل باز

باید بتوانید فایلی به نام LR ** پیدا کنید. همت شماره پشت LR می تواند برای هر گزارش متفاوت باشد.

نکته: یافتن پرونده آسان تر خواهد بود اگر نوع پرونده را برای همه صفحات وب در کادر محاوره ای Open File تغییر دهید.

گزارش در Excel با تمام قالب بندی باز می شود. اکنون می توانید آن را تغییر دهید یا فقط صفحات خاصی را چاپ کنید.

ابزار صادراتی ندارید؟ نگران نباشید ، ما می توانیم آن را در اکسل بسیار خوب باز کنیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا