دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی کاراکتر Mascot

همانطور که در اینجا آموزش طراحی کاراکتر در adobe illustrator و قسمتهای طراحی و تصویرسازی را مرور می کنید ، در حال نوشتن یک مجموعه آموزش جامع هستید که توسط بسیاری از نویسندگان از سراسر جهان نوشته شده است. با این حال ، برخی از نام ها بیش از دیگران ظاهر می شوند. ما یک تیم عالی هستیم – با ارائه آموزش طراحی کاراکتر فلت در ایلوستریتور و مقالات منظم ، از صمیم قلب از سایت پشتیبانی می کنیم.

ما تصمیم گرفتیم با تبلیغ نام تجاری Team Awesome از زیر سایه خارج شده و در مورد جهان به ما بگوییم. و به مناسبت این مناسبت ، ما همچنین چند نکته در مورد نحوه انجام کار به شما آموزش می دهیم!

امروز می خواهم روند ایجاد یک طلسم برای تیم عالی را به شما نشان دهم. خواهید دید که چگونه برخی از ایده ها را حذف کرده ایم و خواهید آموخت که چگونه نسخه نهایی را مرحله به مرحله ترسیم کنید. بعداً ، می توانید برای ایجاد یک نسخه زیبا از وکتور ، از اسکچ استفاده کنید تا آموزش Asher Benson شگفت انگیز را دنبال کنید!

یک نگاه سری به روند حذف بیندازید
گرچه طلسم ها معمولاً کارهای هنری بسیار پیچیده ای نیستند ، اما ایجاد آنها به همین راحتی نیست. ایده پشت یک طلسم به اندازه اعدام مهم است و این مفهومی است که در این فرآیند بیشترین زمان و تلاش را می گیرد. بیایید روند ایجاد طلسم را که امروز می خواهیم ترسیم کنیم ، ببینیم.

نسخه 1
اولین ایده من کاملاً دست نیافتنی بود. تنها چیزی که می دانستم این بود که یک هیبرید گربه اژدها می خواهم. Team Awesome گربه ها را دوست دارد ، و من اژدها را دوست دارم ، بنابراین ترکیب خوبی خواهد بود. قرار بود آن موجود کوچک مداد رنگی به صورت شاخ داشته باشد و ابزار قلم در انتهای دم آن باشد. من همچنین قصد داشتم از رنگهای زیادی برای آن استفاده کنم ، تا به مجموعه گسترده و متنوعی از آموزشها که می توانید در سایت ما پیدا کنید ، مراجعه کنم.

با این حال ، این مسئله برای این نوع تصویرسازی بسیار پیچیده است. این بیشتر یک نقاشی بود تا یک طراحی ساده یک طلسم.

تبلیغات
نسخه 2
دوباره به صفحه نقاشی برگشتم و ایده را دوباره فکر کردم. من تمام بدن را واقع بینانه تر کردم ، بیشتر شبیه کارتون شدم تا بر شکل نمادین آن تأکید کنم.

همچنین برای انسجام بیشتر آن را فقط به چند رنگ محدود کردم.

من همچنین نسخه های بیشتری از طرح را آماده کردم تا گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشم. کاملاً خوب به نظر می رسید ، اما مشکل دیگری پدیدار شد. از آنجا که ما قبلاً یک آرم برای Team Awesome دریافت کرده ایم ، بدیهی است که طلسم نمی تواند با آن تفاوت داشته باشد. و در حالی که آرم “تیز” و پرانرژی بود ، طراحی من نرم و زیبا تر به نظر می رسید.

نسخه 3
بار دیگر بدن طلسم خود را اصلاح کردم. شکل گردها را تغییر دادم و چشمان تیزبین ، حالت پویاتر و دم را به لوگو اضافه کردم. من لکه ها را پاک کردم و فقط یک صورت را رها کردم ، و اشاره به ویراستار ما ، شارون میلن ، که عاشق گذاشتن خال در آثار هنری خود است.

افسوس که هنوز خیلی نرم ، خیلی خزدار و به همین سادگی نبود.

نسخه 4
من تصمیم گرفتم تمام عناصر زائد را از بین ببرم – دسته مو ، جزئیات بال ، خز دور چشم. حتی بینی ساده شد و من گوشها را نیز آزمایش کردم.

یک جنبه بد این طراحی این بود که خیلی تهاجمی بود و خیلی مفید نبود. و اینطور نیستیم!

طراحی رسم طلسم روشنایی هوشمندانه بدون خز
نسخه 5
در اینجا نحوه رسیدگی به مرحله دیگری از ساده سازی آورده شده است. چشم ها دوباره باز شده اند و من پاها را به پاهای بسیار نمادین تغییر داده ام. سرانجام ، مسیر درست را پیدا کردم!

طراحی قرعه کشی طلسم مفید لبخند زیبا
نسخه 6
من تصمیم گرفته ام که ژست را پویاتر جلوه دهم ، ضمن اینکه ساده نگه داشتن آن است.

طراحی نقاشی طلسم طرح
من سفید دور چشم را هم برداشته ام و واقع گرایی را کاملا کنار می گذارم و نگاه کارتونی را در آغوش می کشم.

طراحی رسم نسخه های طلسم
نسخه ی نهایی
آخرین تصمیم ما این بود که یکی از پیچ و مهره ها را برداریم ، زیرا در طراحی دو پیچ وجود داشت. بنابراین ، آن پسر کوچک اینگونه متولد شد! حالا بگذارید به شما نشان دهم که چگونه می توان این نقاشی خاص را گام به گام ایجاد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا