دسته‌بندی نشده

آموزش کیت های برتر موشن گرافیک و الگوهای تبلیغاتی برای افتر افکت

اگر سازنده ویدیوی YouTube هستید و به دنبال مخاطب هستید ، آموزش موشن گرافیک برای یادگیری طریقه ساخت موشن گرافیک و لایه های عالی می توانند به فیلم های شما کمک کنند و سبک شما با درست کردن موشن گرافیک برجسته می شود که با کلیک روی CONTINUE می توانید اطلاعات بیشتری درباره ی موشن گرافیک کسب کنید و از دوره های آموزشی موشن گرافیک استفاده کنید و آموزش صفر تا صد موشن را دریافت نمایید .

در این مقاله آموزشی موشن گرافیک ، ما ده تا موشن گرافیک Adobe After Effects را برای کانال YouTube شما پوشش خواهیم داد و نحوه ایجاد یک انیمیشن سریع و استفاده از موشن گرافیک خود را یاد خواهیم گرفت.

آموزش موشن گرافیک
آموزش موشن گرافیک برای YouTube
چهار عنصر گرافیکی اساسی که در اکثر کانال های YouTube مفید هستند:

مقدمه توجه مخاطب را به یک مقدمه انیمیشن فراموش نشدنی جلب می کند که می تواند به اندازه انیمیشن لوگو ساده و مرتبط باشد.
دکمه های اجتماعی دارای آرم برای سرویس هایی مانند توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام به بینندگان کمک می کند تا به حساب های شبکه های اجتماعی شما پرش کنند.
سوم پایین لایه های بالای ویدیو برای افزودن زیرنویس یا نظر است.
Outros در انتهای ویدیو تماس می گیرد ، دقیقاً مانند این که از بیننده بخواهید با استفاده از یک دکمه تعاملی ثبت نام کند.
تمام الگوهای نشان داده شده در این آموزش موشن گرافیک دارای گرافیک مورد نیاز برای حرکت هستند.

در دوره موشن گرافیک یاد بگیرید که چگونه از الگوی YouTube استفاده کنید؟
در این آموزش موشن بیاموزید که چگونه با بسته آگهی مشترک YouTube در این مقاله با اضافه کردن آرم و گرافیک خود در تصویر زیر شروع به کار کنید. نحوه ایجاد یک انیمیشن آرم ساده از الگوی After Effects:

3 الگو برتر YouTube از عناصر Envato در آموزش پروژه محور موشن گرافیک
Envato Elements سرویس بارگیری خلاقانه همه در یک است: به جای اینکه خودتان انیمیشن و موشن گرافیک یاد بگیرید ، می توانید از بسته های گرافیکی از قبل ساخته شده و الگوهای با استعداد هنرمندان YouTube استفاده کنید. از آنجا که همه بارگیری ها در اشتراک وجود دارد ، می توانید الگوها را هر چند بار که دوست دارید تغییر دهید تا زمانی که الگویی متناسب با کانال خود پیدا کنید.

در عناصر الگوهای زیادی برای ساخت موشن گرافیک وجود دارد که بطور ویژه برای کمک به شما در گسترش کانال YouTube خود طراحی شده اند ، از توالی مقدماتی گرفته تا دکمه های اشتراک برای الگوهای تبلیغاتی. در این بخش از آموزش ساخت موشن گرافیک در افتر افکت سه ​​مورد از موارد مورد علاقه ما وجود دارد:

1. کیت YouTube
افزودن دارایی های خوب طراحی شده مانند درب بازکن ، دکمه اشتراک و عناوین می تواند به اندازه کافی برای جلب توجه یک مشترک بالقوه باشد که در آموزش جامع موشن گرافیک به آن پرداخته می شود. YouTube Kit شامل همه مواردی است که شما نیاز دارید.

2. تبلیغ در YouTube
از این بسته تبلیغاتی جذاب YouTube در ساخت موشن گرافیک با افتر افکت کمک بگیرید و برای تبلیغ خود و کانال خود به روشی حرفه ای استفاده کنید. در After Effects کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید به راحتی متن و تمام عناصر مورد نیاز خود را اضافه کنید.

3. تبلیغ کلاسیک YouTube
این مجموعه یوتیوب تبلیغاتی کلاسیک است که با استفاده از موشن گرافیک به فیلم های شما جلوه زیبایی می دهد. سفارشی کردن افتر افکت بسیار آسان است. فقط فیلم های خود را بکشید و رها کنید و متن را تغییر دهید و مخاطبان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

برترین الگوهای افتر افکت از بازار Envato (همانطور که می روید پرداخت کنید)
اگر اشتراک مورد نظر شما نیست ، اتفاقاً Envato Marketplace برای گزینه های پرداخت را امتحان کنید. در زیر بهترین انتخاب های ما از مارکت است که در یادگیری موشن گرافیک برای شما مفید است.

1. بسته تبلیغاتی YouTube
بسته تبلیغاتی YouTube برای شروع کار با یک کانال جدید مناسب است: می توانید آرم خود را متحرک کنید ، یک بازکن ایجاد کنید و حتی لیستی از فیلم های دیگر ایجاد کنید.

2. بسته نهایی یوتیوب
قدرتمندترین عنصر در این بسته انیمیشن outro است که در تصویر بالا نشان داده شده است. یک outro جذاب می تواند به شما در روش ساخت موشن گرافیک مناسب و جذب مشترک یا ارسال آنها به شبکه های اجتماعی کمک کند. با این حال ، این بسته شامل موارد بیشتری برای گرافیک عمومی YouTube است.

3. بسته تبلیغاتی YouTube
این بسته تبلیغاتی مجموعه کلی دیگری از اجزای کانال است که در این آموزش طراحی موشن گرافیک به آن اشاره می کنیم ، اما من به خصوص انیمیشن ها و انتقال آرم را دوست دارم. اگر آرم عالی دارید ، نمی توانم این بسته را به اندازه کافی توصیه کنم تا در ویدیوی شما متحرک شود.

4. کیت تبلیغاتی YouTube Elite در آموزش motion graphic
کیت تبلیغات Elite بسته دیگری است که شامل تمام مواردی است که صاحب کانال به آن نیاز دارد. انیمیشن های آرم ، پایین سوم ، تایپوگرافی و موارد دیگر – این بسته راهی عالی برای شروع با گرافیک کانال است. یک توقف برای هر چیزی که کانال YouTube برای برجسته سازی نیاز دارد.

5. کیت YouTuber | نوین
در ادامه ی آموزش موشن گرافی با افتر افکت برای دارندگان کانال هایی که به تازگی کار با لایه های گرافیکی فوق العاده YouTube را شروع کرده اند ، در اینجا یک بسته عالی با ترکیبی از دارندگان ویدیو ، بازکن ها ، نمادهای اجتماعی و موارد دیگر ارائه شده است. این بسته شامل سبک های مدرن برای آیکون ها و قلم است.

 

6. پخش یوتیوب
این آرایه دوستیابی و لایه بندی حرفه ای و مینیمالیستی در آموزش موشن گرافی است و دارای سبک های ساده ای است و برای کانال هایی با گرافیک تمیز و مینیمال مناسب است.

7. بسته YouTube v3
بسته ها راهی عالی برای بدست آوردن هر آنچه در یک خرید نیاز دارید ، است. نسخه سوم این مجموعه بسته محبوب شامل آیکون های اجتماعی ، انتقال های فانتزی و موارد دیگر است.

8. بسته YouTube خلاق
این بسته به همراه آموزش حرفه ای موشن گرافی به شما کمک می کند با استفاده از فیلم های استاندارد خود انیمیشن ها و موشن گرافیک های چشمگیر و شیکی ایجاد کنید. شما می توانید کلیپ هایی را که درون و خارج از صفحه پرواز می کنند متحرک کنید و با کمک فیلم های خود موشن گرافیک جذابی را ایجاد کنید.

9. بسته پخش YouTube
عناصر موجود در این بسته برای ساخت موشن گرافی من را به یاد عناصر پخش سنتی تر می اندازد ، دارای پوشش ها و شکل هایی که صفحه را تقسیم می کنند. الگوهای مفیدی را برای تبلیغات متقابل سایر فیلم ها در کانال خود بگنجانید.

10. اصول YouTube
نقطه قوت این بسته تایپوگرافی با کیفیت و لایه های متنی متحرک است. انیمیشن های عنوان جامد نیز. نام و نشان کانال خود را منتشر کنید و این بسته برای درست کردن موشن گرافی با افتر قوی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا