دسته‌بندی نشده

اصول و مبانی پیشگیری برای کاهش خسارت‌زایی مخاطرات سرمازدگی در بخش کشاورزی ابلاغ شد

به گزارش مجله بنوو وزیر جهاد کشاورزی، پایه ها و پایه های محافظتی را برای کاهش آسیب های یخ ، سرما و برف در بخش کشاورزی برای اجرا ایجاد کنید.

به گفته اداره جهاد کشاورزی ، کاظم خوازی در نامه ای به کارکنان و مدیریت منطقه این اداره معرفی کرد: در اجرای مواد 13 و 14 قانون مدیریت بحران و متعاقب اعلامیه های ژانویه 6 ، 1996 و 8 آگوست ، 1997 ، وزیر کشور حس خاص وضعیت تغییر اقلیم و افزایش زمان و شدت عوامل مختلف خطر (به ویژه نرخ رشد یخ و خرابی یخ در بخش کشاورزی طی پنج سال گذشته) ، که ” کشاورزان »همانطور که در زیر ذکر شده است ، گزارشات اجرای ماهانه را به دفتر مدیریت بحران و مدیریت بحران در بخشی از مزرعه پیاده سازی و منتشر می کند ، مطلع شده است.

در این نامه وزیر جهاد کشاورزی نظارت ، شناسایی و اولویت بندی هشدارها به همه ذینفعان و ایجاد جوامع در بخش کشاورزی (با همکاری اداره دولت منطقه) ، بررسی ، شناسایی و اولویت بندی زمان اقدامات حفاظتی در حساس و مناطق خطرناک. ، برای شناسایی ، معرفی و پشتیبانی از معرفی و استفاده از ارقام و ریشه های مقاوم به سرما ، و همچنین معرفی محصول مناسب برای محصولات زراعی و باغی فراخوانید.

در ارتباطات خاوازي در بررسي ، ترويج و حمايت از توسعه فن آوري هاي جديد براي تنظيم دماي باغ ، تهيه ، برقراري ارتباط ، حمايت و نظارت بر اجراي دستورالعمل هاي تخصصي براي يافتن ، کاشت ، کاشت و برداشت محصولات کشاورزي ، اولويت بندي بر استقرار و توسعه صنعت خطرات احتمالی صنعت تبدیل گیاهان یخ و یخ ، بیمه محصولات ، گیاهان ، گیاهان و گلخانه ها و غیره در برابر خطرات سرما ، یخبندان ، طوفان و برف و بهبود درک و توانایی جوامع محلی محلی در برابر خطرات و مشکلاتی که سرمازدگی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا