دسته‌بندی نشده

ایده طراحی جلد کتاب

مردم می توانند براساس یک جلد کتاب راجب کتاب نظرشان رات تغییر بدهند. تصاویر شیرین و تایپوگرافی کاملاً تاثیر مستقیم روی نظر مخاطب دارد. از طرف دیگر ، گاهی اوقات جلد کتاب از نظر موضوعی آنقدر عالی است که فروش کتاب را چندین برابر کند.

https://maktabtv.com/Courses/book-cover-design/

اگر قصد شروع دارید مکتب تی وی گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود.اما میزان موفقیت طراح را برای ادامه یک باره در نظر بگیرید. جلد باید دقیق ، تحریک آمیز ، جلب توجه و مطابق با ژانر کتاب باشد. طراح باید به درستی طرح ، شخصیت ها ، لحن و سبک کتاب را نشان دهد و همچنان آنقدر را به تصور خواننده بالقوه بسپارد که آنها را به خرید کتاب ترغیب کند. باید مد روز ، مدرن و به بازار عرضه شود ، در حالی که شباهت زیادی به سایر جلدهای موجود برای فروش ندارد. آیا شما همه آن را دارید؟ در غیر این صورت ، جلدهای توضیح داده شده در زیر برخی راهنماهای جامع را به شما ارائه می دهند که از بهترین جلد کتاب شما اطمینان حاصل می کنند.

1. بر روی یک شی تمرکز کنید

پوشش خوب نباید شلوغ باشد. به آنچه در آموزش طراحی جلد کتاب شما مهم است فکر کنید و تصویری را که خلاصه کتاب است ، جدا کنید. لیسانسه بی لیاقت با گذاشتن فضای زیادی روی جلد و دادن تنها گوشه ای کوچک به دسته گل ، نمونه ای عالی از چگونگی دمیدن طراحان مانند کمک به خود در سبک است. حتماً شیئی را انتخاب کنید که پیام اشتباهی به مخاطب شما منتقل نکند – به عنوان مثال یک چاقو هرچقدر هم که برای رابطه عاشقانه شما مهم باشد هرگز خشونت به نظر نمی رسد!

2. قدرت نوع دست نوشته را مهار کنید

هر داستان منحصر به فرد است ، درست مثل نسخه خطی ما در آموزش طراحی جلد کتاب. کوهنوردی دست نویس طی سالهای اخیر موجی از محبوبیت را پشت سر گذاشته است. این نسخه خطی که در ابتدا در رمان ها استفاده می شد ، در ژانرهای بیشتری از کتاب ظاهر شده است که اخیراً در کتاب های مرجع و خاطرات آمده است. دست نوشته ای که برای ترک توماس و تام ، دیک و خوشبختانه از آن استفاده شده است ، به طور موثر بیان می کند که یک داستان واقعی انسانی در آن نگهداری می شود.

3. کلاژ داستانهای پیچیده را جذاب می کند

گاهی اوقات در آموزش طراحی جلد کتاب یک تصویر به سادگی کافی نیست: برای کتابهایی با مضامین و تنظیمات پیچیده ، قدرت تصاویر کلاژ را در نظر بگیرید. این به ویژه در مورد ژانرهای عاشقانه و علمی تخیلی صدق می کند.

مناظر آراسته با پیشتاز ، دنیایی متروک و دور از ذهن را رقم می زند ، و تنها یک قهرمان درگیر یک مبارزه برای بقا است. برای یک رمان غم انگیز عاشقانه قرن هجدهم ، سرشار از درام و شور ، جلد جذاب جذاب ترکیبی از تصاویر یک زن جوان زیبا و ناوگان کشتی است که به سمت غروب خورشید دور می روند تا جو را وارد کند و به خط داستان اشاره کند. تصاویر کلاژ به خواننده این امکان را می دهد تا با یک نگاه موضوعات مختلف کتاب را درک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا