دسته‌بندی نشده

با Corel Photograph PAINT X8 جلوه های قرار گرفتن در معرض دو برابر ایجاد کنید

ما پرداخت خواهیم کرد بنابراین برای ادامه این مقاله با ما همراه باشید.
برای این آموزش کورل به یک سایت خارجی پیوند داده شده است. من از تصاویر موجود در Exchange Exchange CONNECT X8 ، بخشی از CorelDRAW Graphics Suite X8 ، و بافت بیتی که ایجاد کردم استفاده می کنم تا احساس نمایان شود.
یک سند تصویری جدید در Corel PHOTO-PAINT X8 ایجاد کنید (پرونده> جدید). سپس با استفاده از CONNECT> Content Exchange> Images> Animals دو تصویر وارد کنید. عقاب کچل و گوریل.
پس زمینه بی ربط nv آموزش کامل کورل دراو را حذف کنید. در این حالت ، آسمان آبی پشت عقاب و مناطق اطراف گوریل است. بعد از اتمام کار ، تصاویر موجود در docker مدیر Object را انتخاب کنید و روی نماد مرحله در پایین docker کلیک کنید تا دو تصویر در یک شی واحد ترکیب شوند. با استفاده از Color Tool (P) و رنگ مشکی زیر ناحیه عقاب و گوریل ، شی object زیر را گسترش دهید. بعداً می توانید از این قسمت استفاده کنید تا ضربه دو برابر شود. من دقیقاً همان بدنه سیاه را می کشم.
سپس از حالت ترکیبی چراغ ها در جسم Docker Manager برای ترکیب جلوه استفاده می کنم. با استفاده از تصاویر دیگر ، ممکن است بخواهید از اثر دو برابر شدن حالت ترکیب استفاده کنید. همه چیز به تصویر خاص شما بستگی دارد.

حذف تصاویر پس زمینه از نظر آموزش کامل کورل دراو آسان است و می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. یکی سریعتر و راحت تر است ، و دیگری پیچیده تر و بیشتر استفاده می شود ، با استفاده از جلوه های تطبیق تصویر. هر دو راه نقاط قوت خود را دارند.
برای روشهای سریع و آسان: ابزار شفافیت رنگ (2) ، در جعبه ابزار. من از این روش برای نشان دادن مواجهه مضاعف با این آموزش استفاده می کنم. به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب ابزار Color Transparency ، به نوار عملکرد نگاه کنید. به طور پیش فرض ، مقادیر نوار ویژگی روی Tolerance 10 و Slip 20. تنظیم شده است. این برای عکاسی از عقاب های طاس بسیار مناسب است. در صورت لزوم تنظیم کنید برای یک رویکرد پیچیده تر ، از ترکیبی از جلوه ها و کنتراست افزایش یافته برای ایجاد کنتراست خوب استفاده کنید. هدف این است که منطقه حفاظت شده را از بین ببریم و بقیه را از بین ببریم. همچنین می توانید سایر ابزارهای تطبیق طراحی را با CorelDRAW انتخاب کنید. به عنوان مثال ، لنز شی gray خاکستری (Object> Create> New Lens> Grey) ، که اگر ابزار شفافیت رنگ به اندازه کافی کار نکند ، می توانم از آن استفاده کنم.
بنابراین هنگام استفاده از عکس با پس زمینه پیچیده تر ، شی object لنز را به جای پس زمینه ساده رنگی ، در مقیاس خاکستری امتحان کنید (همچنین می توانید روی نماد لنز جدید در docker مدیر شیject کلیک کنید). لنز Desaturate را در ترکیب با یک لنز منحنی یا یک لنز تقویت کننده کنتراست امتحان کنید. دستگیره ها را بکشید تا یک جسم سیاه بزرگ ایجاد کنید. سپس ابزار Magic Wand Tool (W) را انتخاب کنید تا کل شی object انتخاب شود. در صورت لزوم ، یک ماسک معکوس (Ctrl + Shift + I) از نوار Properties انتخاب کرده و Delete را بر روی صفحه کلید فشار دهید. در واقع همه اینها به پیچیدگی عکس های شما بستگی دارد.
مشاوره
هنگام استفاده از طرح بندی با عصای جادویی CorelDRAW و سایر ابزارهای پوششی ، سطح جهت گیری را در نوار ویژگی بررسی کنید. این می تواند به شما کمک کند پوسته ها را با دقت و دقت بیشتری انتخاب کنید. برای تصویر شی عقاب ، من سطح تحمل را روی 2 قرار می دهم.
اکنون یک تصویر جدید وارد کنید ، به عنوان مثال افراد دارای دوچرخه ، و آن را در زیر جسم عقاب و گوریل ، درست بالای جسم پس زمینه در docker مدیر شی قرار دهید. من اثر حالت مخلوط کردن را روی حالت عادی تنظیم کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا