دسته‌بندی نشده

برداشت آسان و کاهش هزینه‌های تولید از مزایای کاشت مکانیزه

شاخص های تجاری شاخص های قابل اندازه گیری هستند که برای ردیابی و ارزیابی فرایندهای خاص تجاری استفاده می شوند. توجه به این نکته مهم است که شاخص های تجاری باید مخاطبان اصلی تجارت مانند سرمایه گذاران ، مشتریان و انواع مختلف کارمندان (مانند مدیران) را هدف قرار دهند. هر بخش از تجارت شاخص های خاص خود را دارد و باید مورد نظارت قرار گیرد. بازاریابان فعالیت و آمار برنامه ریزی شده را ردیابی می کنند ، تیم های فروش فرصت های جدید را جستجو می کنند و رهبران و مدیران اجرایی به دنبال وضعیت کلی شاخص های مالی هستند. .

وی افزود: این مؤسسه ۵ رقم نخود شامل آتا، آنا، سعید، نصرت و منصور را برای کشت پاییزه و یا انتظاری نخود در مناطق سرد و معتدل معرفی کرده است که در این میان آتا و نصرت جدیدترین ارقام نخود دیم در کشور هستند.

رئیس مؤسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور‏، برداشت آسان و کاهش هزینه‌های تولید را از مزایای کاشت مکانیزه نخود دانست و بیان داشت: کشاورزان با کشت ارقام جدید و رعایت دستورالعمل‌های فنی قادر خواهند بود در هر هکتار بیش از یک تن محصول برداشت کنند.

معرفی ۱۲ رقم جدید برای مناطق مختلف دیم خیز کشور تا پایان سال جاری در مؤسسه تحقیقات دیم مراغه

رئیس مؤسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مؤسسه تحقیقات دیم مراغه‏، از معرفی ۱۲ رقم جدید برای مناطق مختلف دیم‌خیز کشور تا پایان سال جاری در مؤسسه تحقیقات دیم مراغه خبر داد.

گلکاری با تشریح اقدامات تکمیل شده زیرساختی در مؤسسه، به اهمیت واحدهای تحقیقاتی جدید در کاهش آسیب‌پذیری تولید در عرصه‌های دیم، افزایش پایداری در تولید و تسریع در معرفی ارقام جدید اشاره کرد و گفت: مؤسسه دیم از بدو تأسیس تا سال ۹۸ موفق به معرفی ۷۵ رقم در زمینه‌های غلات، حبوبات، گیاهان علوفه‌ای و دانه‌های روغنی برای مناطق مختلف دیم‌خیز کشور معرفی شده است و در سال جهش تولید، با معرفی ۱۲ رقم جدید تا پایان سال جاری نقش مهمی در امنیت غذایی کشور خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا