دسته‌بندی نشده

برچسب روی کلیپ در آموزش پریمیر

در این بخش از آموزش پریمیر ما به قابلیتی در نرم افزار پریمیر میپردازیم که به برچسب زدن روی کلیپ ها اشاره دارد. شما گاها وقتی که پروژه شما مخصوصا بزرگ تر میشود نیاز دارید تا در برخی از قسمت های کلیپ ها علامتی گذاشته تا بتوانید در آینده آن را تشخیص داده و در موارد مورد نظر خود استفاده نمایید.

در این کتاب ، ما از کلیپ های ناسا در دو مکان اساسی استفاده می کنیم: پرتاب در مرکز فضایی کندی در فلوریدا انجام شد و مکان دوم جایی در فضای خارج از فضای است که ، همانطور که می توانم بگویم ، گوگل هنوز گوگل نیست. به آن زمان دهید تا به زمین بپیوندد. اگرچه پرتاب و فرود در مرکز فضایی کندی انجام شد ، اما بیش از 50 شاتل در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا فرود آمدند و ما می خواستیم در این رزمایش دو فرقه را برچسب گذاری کنیم ، اما در پایگاه هوایی AdWords برچسب گذاری کردیم. اراده .

در سطح بالا ، شما دو مکان در سازمان دهنده ایجاد می کنید – یکی برای راه اندازی و دیگری برای فرود – و سپس چند کلیپ را به هر مکان وصل کنید. سپس ، با استفاده از نمای Google Maps مدیر ، می توانید بر روی یک مکان کلیک کنید و تمام کلیپ های مرتبط با آن مکان را مشاهده کنید. بیایید داخل

در نوار ابزار بالای Organizer ، روی Places (exc01_032188372100.jpg) کلیک کنید
در نوار ابزار زیر برنامه ساز ، روی افزودن مکانها کلیک کنید (exc01_032188372101.jpg)
در قسمت افزودن جستجوی مکان ، مرکز فضایی کندی را تایپ کنید و روی جستجو کلیک کنید. توجه داشته باشید که اگر آدرس خیابان را تایپ می کردید ، آدرس را همانطور که روی پاکت نامه می نوشتید تایپ می کنید. به عنوان مثال ، اگر در کاخ سفید در واشنگتن دی سی فیلم فیلمبرداری کنید ، می توانید کاخ سفید یا 1600 Pennsylvania Avenue ، NW Washington DC 20500 را تایپ کنید.
اگر Google Earth دو مکان پیدا کرد ، روی مرکز فضایی جان اف کندی ، فلوریدا ، ایالات متحده کلیک کنید ، نه مرکز بازدید کنندگان. برگزار کننده یک مکان نگهدار ایجاد می کند که در آن می توانید تمام عکسهای رسانه را از آن فضا بکشید.

شکل 1

بر روی CTRL (ویندوز) یا Command (Mac OS) کلیک کنید و بر روی تمام تصاویر و فیلم های موجود در نوار رسانه بالای گفتگو که شامل مکان های مرتبط با آن مکان است ، کلیک کنید. انتخاب های ما دقیقاً مطابقت ندارد ، اما من همه عکس ها و فیلم های مربوط به برخاست که شاتل را روی زمین یا نزدیک آن نشان می داد انتخاب کردم و مکان و عکس های فرود را انتخاب نکردم. او در مجموع شش شلیک کرد.
CTRL (Windows) یا Command (Mac OS) را آزاد کنید ، روی هر تصویر یا ویدیوی انتخاب شده کلیک کنید ، همه آنها را به نماد Place 6 Media در زیر جعبه متن اینجا بکشید و سپس آزاد کنید . Adobe Premier Element محتوای انتخاب شده را به این مکان پیوست می کند.

شکل 2

در پایین سمت چپ کادر گفتگویی که شامل مکانها است ، روی انجام شد کلیک کنید. برگزار کننده فضا ایجاد می کند.
مراحل را با عکسهای فرود تکرار کنید. دوباره روی افزودن مکانها کلیک کنید ، AdWords Air Force Base را در قسمت جستجو تایپ کنید و روی مکان پیدا شده توسط سازمان دهنده کلیک کنید. Ctrl-Click (Windows) یا Command-Click (MacOS) سه عکس فرود (دو فیلم فرود مشابه و یک فریم سبک Night Landing) ، کلید Ctrl (Windows) یا Command (Mac OS) را آزاد کنید و انتخاب کنید بکشید محتوای تصویر بعد از اتمام روی Finish کلیک کنید.
اکنون باید حداقل دو مکان را شناسایی کنید و محتوای مربوط به هر یک را داشته باشید. بیایید ببینیم این چگونه به شما کمک می کند محتوای خود را برای پروژه های آینده پیدا کنید.

برای خروج از نمای مکانها ، در نوار ابزار بالای سازنده ، روی Media (exc01_032188372102.jpg) کلیک کنید و سپس روی Places (exc01_032188372100.jpg) کلیک کنید تا به این نمای بازگردید. اگر نقشه در سمت راست نشان داده نمی شود ، روی نماد نقشه (exc01_032188372103.jpg) در گوشه پایین سمت راست رابط سازمان کلیک کنید.

شکل 3

شما باید سطح دریا و اندازه های کنترل را در سمت چپ بالای نقشه تنظیم کنید ، اما باید بتوانید سبک نشان داده شده در شکل قبلی را حدس بزنید. یا روی نماد کلیک کنید ، و سازمان دهنده محتوای آن مکان را در مرورگر رسانه نمایش می دهد. اگر فیلم خود را روی نماد آبی رنگ روی هر ویدیو یا حتی نماد قرار دهید ، می بینید که در مکان های مربوطه برچسب گذاری شده است.

توجه داشته باشید

توجه داشته باشید که مکانها دارای نمای نقشه هستند که در شکل قبلی نشان داده شده و نمای لیست دارند که ممکن است دقت بهتری را در برخی توابع جستجو فراهم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا