دسته‌بندی نشده

تاثیر تایپوگرافی در طراحی وب

در این مقاله آموزش Ui به تاثیر تایپوگرافی در طراحی وب می پردازیم.شما را در این مسیر همراهی می کنیم تا وارد بازار کار شوید.دوره آموزش ui و ux دوره مناسبی برای یادگیری مفاهیم طراحی وب سایت می باشد.سایت زیر میتواند به شما کمک کند.

https://maktabtv.com/category/user-interface/

منبع دیگری که می توانید از آن کمک بگیرید freecodecamp است.

تایپوگرافی بهتر صفحه وب بهتر
Better Web Typography for a Better Network کتابی است مبتنی بر یک دوره آنلاین برتر که تایپوگرافی را برای افرادی که وب سایت می سازند – طراحان وب و توسعه دهندگان وب – توضیح می دهد. نویسنده ، ماتج لاتین ، مفاهیم پیچیده ای مانند ریتم عمودی ، مقیاس مدولار و ترکیب صفحه را در نظر گرفته و آنها را به روشی قابل فهم توضیح می دهد. محتوای کتاب با مثالهای کد زنده همراه است و خوانندگان طی انتقال کتاب ، مراحل طراحی و ساخت یک وب سایت نمونه را طی می کنند. این یک کتاب تایپوگرافی جدید برای یک رسانه جدید است ، قوانین خیلی تغییر نکرده اند ، همه چیز دیگر است.

تایپوگرافی بهتر وب – توسط Mattei Latin
به عنوان یک هنرمند در آموزش Ui به سرقت رفته است: 10 چیزی که هیچ کس در مورد خلاقیت به شما نگفته است
لازم نیست نبوغ داشته باشید ، فقط باید خودتان باشید. این پیام آستین کلیون ، نویسنده و هنرمند جوانی است که می داند خلاقیت در همه جا وجود دارد و خلاقیت برای همه است. یک مانیفست برای عصر دیجیتال ، به سرقت رفته به عنوان یک هنرمند راهنمایی است که پیام مثبت ، تمرینات و مثال های آن شنوندگان را مستقیماً با جنبه هنری آنها مرتبط می کند.

به عنوان یک هنرمند به سرقت رفته است: 10 چیزی که هیچ کس درباره خلاقیت به شما نگفت – نوشته آستین کلیون

7. شروع به برنامه ریزی ترافیک و بالا رفتن از نمونه های اولیه کنید
یکی دیگر از مهارت های مهم و حیاتی آموزش Ui توانایی ایجاد نمونه های اولیه تعاملی ، به اشتراک گذاشتن آنها در تیم شما ، کاربران و بر اساس بازخورد آنها و بهبود در طرح های موجود است. ابزارهای نمونه اولیه بسیاری در بازار وجود دارد و یادگیری اکثر آنها بسیار آسان است. وقتی نوبت به ابزار می رسد – من چند سالی است که از برنامه Invision استفاده می کنم ، بنابراین اینها ابزارهایی هستند که من انتخاب کردم و توصیه می کنم. من اخیراً بازی با Invision Studio و Adobe XD را نیز شروع کردم ، بنابراین می توانید سعی کنید و مقایسه کنید که کدام ابزار به بهترین وجهی متناسب با نیاز شماست.

اصول طراحی و تعامل انیمیشن را بیاموزید
انیمیشن های رابط می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند و تجربه کلی محصولات دیجیتال شما را تا حد زیادی بالا ببرد. شما به عنوان یک طراح UX / UX باید از انیمیشن و اصول طراحی تعامل آگاهی داشته باشید. با یادگیری اصول انیمیشن شروع کنید – نقش انیمیشن چیست؟ چه زمانی باید از آن استفاده کنم؟ چگونه کار می کند؟ ، چارچوب های اصلی کدامند؟ ، در مورد انتقال ، مدت زمان ، سرعت ، سهولت و غیره بدانید. لیستی از ابزارهایی که به شدت توصیه می کنم:
PrincipleForMac – نرم افزار عالی برای ایجاد انیمیشن و تعاملات (سازگار با برنامه Sketch)
AdobeXD – نرم افزار عالی برای ایجاد انیمیشن و تعاملات
Framer – ابزاری تعاملی و طراحی نمونه اولیه
Invision Studio – نرم افزار عالی برای ایجاد انیمیشن و تعاملات

نمونه کارها آنلاین ایجاد کنید
این مرحله زمانی مهم است که شما به دنبال کار جدید یا مشتری جدیدی هستید که به عنوان فریلنسر کار می کند. نمونه کارها کارت طلایی شماست – استخدام کنندگان با تماشای آن تصمیم می گیرند که آیا روند مصاحبه را با شما شروع کنند یا نامزد دیگری را انتخاب می کنند. خبر خوب این است که در آموزش Ui  شکل نمونه کارها واقعاً مهم نیست – شما به راحتی می توانید یک حساب جدید ایجاد کنید و کارهای طراحی خود را به هر یک از سیستم عامل های آنلاین زیر ارسال کنید:
Behance – یک بستر شناخته شده نمونه کارها
Dribbble – یکی دیگر از سیستم عامل های عالی نمونه کارها (سفارش لازم است)
UPlabs – یک پلت فرم نمونه کارها و یک مجموعه عالی از منابع طراحی رایگان!
اینستاگرام – یک سرویس شبکه اجتماعی معروف برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا