دسته‌بندی نشده

تامین نهاده های دامی توسط وزارت صمت

به گزارش مجله بنوو، علیرضا رزم حسینی گفت: “در تفکیک کار انجام شده ، تأمین دام به وزارت صلح مسئولیت داشت ، خوشبختانه با همکاری بانک مرکزی ، از خواسته های اداره جهاد کشاورزی در این بخش فراتر رفته است. “وی همچنین اظهار داشت: وزارت صلح بیش از آنچه در آن زمان وزارت مورد نیاز بود ، تجهیزات دام و طیور مورد نیاز اداره جهاد کشاورزی را تهیه كرد. اداره جهاد کشاورزی نیز پس از پاکسازی و تحویل دام و طیور ، اقلام کلیدی وظیفه را تحویل گرفت.

ما به دنبال شکستن انحصار صنعت خودرو هستیم

وزیر صنعت ، معدن و تجارت همچنین گفت: ما به دنبال شکستن انحصار در قسمت حمل و نقل هستیم و این کار را خواهیم کرد.

رزم حسینی افزود: ما نه تنها در بخش واردات بلکه در بخش تولید نیز باید بخش خصوصی را به رقابت با خودروسازان تشویق کنیم.

وی گفت: این رقابت سلامتی باعث بهبود کیفیت و همچنین کاهش هزینه های خودرو می شود و همچنین:

وزیر صمت با تأمل در مورد افزایش تولید خودرو طی چند ماه گذشته ، گفت:

رزم حسینی ، پاسخ دهنده وسیله نقلیه انسانی ، گفت: “ما در حال افزایش تولید خودرو و واردات وسایل نقلیه هستیم ، مناطق زیادی وجود دارد که باید دست به دست هم دهند و ما در حال تحقیق هستیم در مناطقی که به طور خاص برای پر کردن جای خالی بازار کار می کنند. ”

وی در مورد معرفی قانون جدید فولاد ، با بیان اینکه بورس کالا و کالا برای تأمین کلیه محصولات تولیدی است ، اظهار داشت: “ما با نرخ ارز تداخل نمی کنیم ، اما ما مراقب آن هستیم ، همانطور که می خواهیم از حقوق و دستمزد محافظت کنیم. ”

وزیر صمت که در نظر دارد مدیریت بازار را انجام دهد ، افزود: “یکی از راه های کنترل بازار این است که تولیدکنندگان باید محصولات خود را در بازار عرضه کنند. تبادل کالا و مشتریان فردی می توانند حدود 20 تن محصول خریداری کنند ، اما وضعیت فعلی به دلیل تولید بیش از حد است.

رزم حسینی اظهار داشت: در فاصله تولید از بازار ، برخی افراد از فرصت استفاده كرده و قیمت ها را افزایش داده اند ، بنابراین ما به دنبال تعدیل و تعادل قیمت ها و تقویت تولید داخلی هستیم ، اما در برخی دیگر در رابطه با محصولات فولادی ، از جمله خودرو و مواد مسکن باید این تعادل را در قیمت مشاهده کنند ، در حالی که قیمت در زنجیره های تماس باید بر اساس قیمت مناسب توسط سازمان ها و مقامات باشد.

وی افزود: عرضه نهایی کالاها از صرافی آغاز شده است و در اولین گام با ابزاری که در اختیار داریم شرکت ها را مجبور به ارائه در بورس اوراق بهادار. در این مورد ، یک پیشنهاد خوب در هفته گذشته ادامه دارد.

وزیر صمت گفت ما باید اجازه دهیم محصول با قیمت مناسب به مصرف کنندگان تحویل داده شود ، گفت: “چرا در چند ماه گذشته آهنگران کشورمان این محصول را در بازار فروخته اند در داخل ، این بالاتر از قیمت های جهانی است ، اما مواد اولیه. ، انرژی و نیروی کار در داخل با قیمت مناسب استفاده می شد ، به این معنی که محصول باید با هزینه ای به مصرف کننده عرضه می شد مناسب.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا