دسته‌بندی نشده

تولید بذر به استقلال ۹۵ درصدی رسیده است

به گزارش مجله بنوو وزیر جهاد کشاورزی در مورد استقلال 95٪ ارگانهای کشور گفت ، خوشبختانه بذور تولید شده در کشور اساس تحقیقات ، آموزش و پرورش است و مرکز کشاورزی ، و امروز دانشگاه ها به سرعت در حال ورود به این منطقه هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، عباس خاوازی در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی گفت: امروز سیستم های آگاهی از خطر و توصیه های کشاورزان ، اکتشاف خدمات کشاورزی ، و همچنین سیستم پرس و جو در مورد محصولات کشاورزی و واردات باز شد. تلاش موسسات تحقیقات کشاورزی.

وی ادامه داد: ما در کاشت بذر 95 درصد استقلال به دست آوردیم ، اما در زمینه تولید صیفی و سبزی ، تاریخ را نادیده گرفتیم که با تلاش و همکاری نماینده رئیس علوم و فناوری ، بخش مرکزی و خصوصی مدیریت امام خمینی (ره) در تولید تا سال 1400. ” این دانه ها باعث استقلال ما نیز می شوند.

خاوازی گفت: بذور تولید شده به صورت محلی اساس تحقیقات ، آموزش و تحقیقات کشاورزی است و امروز دانشگاه ها به سرعت وارد این حوزه می شوند.

وی افزود ، “تحقیقات خوبی در زمینه مدیریت ، اطلاعات در مورد کیفیت خاک و مناطق کشاورزی انجام شده است و باید یک برنامه ویژه برای ادامه و احیای بخش خصوصی در نظر گرفته شود. ”

خاوازی در ادامه با بیان اینکه مراحل مختلفی در راه تحقیق وجود دارد ، یکی از موضوعات شناخت مشکل است: یکی از نقاط ضعف روش تحقیق فاصله ما با آنچه در کشاورزی اتفاق می افتد است .

وی گفت: “یكی از مشكلات دانشگاهها و مراكز تحقیقاتی كشور این است كه تعداد كمی از محققان ما در بخشهای تولید و تولید هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا