دسته‌بندی نشده

حفاظت از خاک، طرحی ضروری که به دولت تحویل داده شد

به گزارش مجله بنوو، مدیر اجرایی دفتر وکالت از صدور آیین نامه های حفاظت از زمین برای دولت خبر داد و گفت که ، برای بهبود و استفاده موثر از این قانون ، تنظیم کننده های وی کار می کنند با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت بهداشت. ، درمان و آموزش پزشکی ، و برنامه و بودجه سازمانی تهیه شده و هفته گذشته برای تصویب به کابینه ارائه شده است.

به گفته وزارت جهاد کشاورزی ، مدیرکل دفتر اراضی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای ردیف ویژه بدهی 300 میلیارد تومانی از نهادهای برنامه و بودجه درخواست کرده است. مرحله اول نظارت بر اندازه و کیفیت زمین های کشاورزی.

به گفته وی ، در قانون حفاظت از اراضی کشور ، ما باید نقشه هایی از اندازه و کیفیت زمین در سراسر کشور ، به ویژه زمین های کشاورزی تهیه کنیم و موارد را برنامه ریزی کنیم همه اهمیت در تولید ، پایداری و حفاظت از خاک ، اجرای مطابق با فن آوری های هزینه. نقشه های موجود و تهیه کننده به امتیاز نیاز دارند.

جهانبخش میرزاوند با بیان اینکه نظارت بر کیفیت خاک بیشتر از نظارت بر حجم خاک وقت گیر و گران است ، گفت: “اندازه گیری مواد مزایا و معایب موجود در خاک نیاز به مواد شیمیایی خاصی دارد که در مبادله ارز تغییر می کنند و هزینه آن نیز تغییر می کند. ”

وی اظهار داشت: تهیه برنامه نظارت بر كمیت و كیفیت كل سرزمین كشور بر روی ظرفیت محصول ظرف مدت 10 سال در صورت انجام بدهی موجود است ، و اپراتور و مناطق خاص می توانند چنین طرحی را برای مواردی مانند مشاوره توسعه ، حفاظت از زمین در برابر خسارت اجرا کنند. تولید آب و استفاده از نهاده های کشاورزی را افزایش دهید.

میرزاوند در ادامه در خصوص اعطای آیین نامه قانون حمایت از اراضی به دولت اظهار نظر کرد و گفت: برای بهبود و اعمال اختیارات این قانون ، مقررات وی در با سازمان حفاظت از محیط زیست کار کرد و نظر وزارت بهداشت را دریافت کرد و آموزش پزشکی و برنامه و سازمان بودجه تهیه شد و هفته گذشته برای تصویب به کابینه ارسال شد.

وی همچنین اظهار داشت: آیین نامه قانون حفاظت از اراضی در 30 ماده تنظیم شده است ، با آیین نامه و دستورالعمل های خاص و سایر جزئیات برای وی ارائه شده است.

در همین حال ، مدیر اجرایی گروه زراعت اداره جهاد کشاورزی گفت: “ما سیاست های کلان و سیاست های عمومی ملی را به عنوان یک نقشه راه برای حفظ امنیت غذایی و امنیت زمین در آینده ، و همزمان ما دولت را ارسال کرده ایم که پس از تصویب تقویت خواهد شد.

وی استفاده پایدار و مدیریت زمین را چارچوبی برای اجرای برنامه ها و سیاست های زمینی عنوان و تأیید کرد: حفاظت از اکوسیستم های خاک ، افزایش تولید و محافظت از خاک های آلوده. اینها وسیله محافظت از خاک هستند. قلمرو سرزمینی ، اطلاعات قطعی که با مجرم سروکار دارد ، مشمول این قانون است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا