دسته‌بندی نشده

دانش‌بنیان‌ ها به دنبال روش های جدید برای مبارزه با آفات هستند

به گزارش مجله بنوو، رئیس سازمان ملی حفظ نباتات می گوید که ما در حال بررسی تولید سموم دفع آفات در کشور خود هستیم. اولین درخواست ما استخدام شرکت های دانش بنیان و شرکت های نوپا است ، ما آماده هر نوع همکاری لازم در کارخانه هستیم ، ستاد مرکزی سازمان حفاظت و همكاران ما در سازمانهاي جهاد با استانهاي كشاورزي همكاري خواهند كرد ، و اين وزير جهاد كشاورزي است. اين يكي از موضوعاتي است كه هميشه بر استفاده از شركتها بر اساس دانش و دانش جديد تاكيد دارد.

به گفته وزارت جهاد کشاورزی ، کیخسرو چانگلوائی افزود: ما به دنبال فناوری های جدید و روش های کنترل آفات هستیم و مطمئناً شرکت های مبتدی و دانش بنیان می توانند در این زمینه به ما کمک کنند.

وی در مورد مشارکت شرکت های دانش بنیان در بخش گیاهان بهداشتی گفت: “ما همیشه از هر سرمایه گذاری به ویژه شرکت های دانش بنیان که در حوزه سازمان حمایت از گیاهان سرمایه گذاری می کنند استقبال کرده ایم.”

“ما به جای واردات اقلام فنی که باعث خروج سموم دفع آفات یا ارز خارجی از کشور و ایجاد شغل در کشور مبدا می شود ، هدف ما تولید سموم دفع آفات در کشور خودمان است ، بنابراین اولین خواسته ما شروع کار بر روی دانش بنیان است. شرکتها و ابتکارات. “و ما آماده هر نوع همکاری لازم هستیم ، هم ستاد سازمان مبارزه با کشاورزی و هم همکاران ما در سازمان جهاد کشاورزی استان همکاری خواهند کرد ، و این جهاد کشاورزی وزیر کشور ما همیشه بر استفاده از شرکت های مبتنی بر دانش و دانش جدید

ما با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در این زمینه تفاهم نامه همکاری داریم و امیدواریم شرکتهایی که دارای برخی مهارتهای فنی در این زمینه هستند بحث تولید سموم دفع آفات مورد نیاز گیاهان و سموم دفع آفات را انجام دهند. بخش کشاورزی “.

رئیس سازمان حمایت از محصولات کشور گفت: ما به دنبال فناوری های جدید و روش های کنترل آفات هستیم ، مطمئناً شرکت های مبتدی و دانش بنیان می توانند در این زمینه به ما کمک کنند. گفت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا