دسته‌بندی نشده

رشد بیش از ۴۰۰ درصدی در زمینه ارقام گیاهی جدید

به گزارش مجله بنوو، “دو دولت گذشته سهم مثبتی در این امر داشته اند و در سال 1992 ، ما 11 مزرعه جدید باغبانی معرفی کردیم ، اما امروز 49 مزرعه نوسازی شده بیش از 400٪ رشد در این سرزمین را نشان می دهند.

به گفته دفتر جهاد کشاورزی ، کامبیز بازرگان گفت که در پنجمین سال معرفی درختان ، در 90 سال گذشته بیش از 700 مزرعه در کشور معرفی شده است. کارخانه های جدید در حال کار هستند ، اما برخی از سازمان ها نیز با ما همکاری می کنند.

وی گفت: “از نظر پرورش اعضای بدن ، ما باید در چهار زمینه تمرکز کنیم.

وی با بیان اینکه تیم سوم باید در تمرینات خود بر روی کلاسهای بذر ، تولید و توزیع تمرکز کند ، افزود: تیم چهارم نیز باید موضوع تأثیر را در نظر بگیرد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور کشاورزی با اشاره به اینکه در بخش جمعیت رشد چشمگیری داشته ایم ، گفت: به ویژه در دو سال گذشته جهش مثبتی در این زمینه رخ داده است که در سال 1992 ما 11 نوع خانه جدید معرفی کردیم ، اما امروز 49 گونه گیاهی جدید معرفی شده است که در این زمینه با رشد بیش از 400٪ مواجه هستیم.

بازرگان استدلال کرد که پتانسیل تولیدات محلی در زمینه تولیدات گیاهی باید نقش مهمی در کیف افرادی که از آن استفاده می کنند داشته باشد و واردات محصولات جدید باعث افزایش بهره وری و همچنین کاهش واردات می شود. به عنوان مثال ، در مزارع تجاری ، ما یک مزرعه جو داریم که عملکرد خود را در مقایسه با تنظیم شده 400 تا 500 کیلوگرم افزایش داده است ، این به معنی افزایش 500 تا 600 کیلوگرمی تولید جو در کشاورزی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا