دسته‌بندی نشده

رشد ۳۵ هزار تنی در تولید گوشت قرمز عشایری

به گزارش مجله بنوو، رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: امروز با اجرای برنامه تولید گوشت در رکود ، تولید 35000 تن افزایش یافته و تا 200000 تن افزایش یافته است.
به گفته سازمان امور عشایر کشور ، “شاهپور علایی مقدم” در جلسه گروه عشایری مجلس شورای اسلامی و وزیر جهاد کشاورزی افزود: عشایر 28٪ دام و 4٪ دام وزن دریافت می کنند که نشان دهنده تبلیغات سالانه است آنها 9.7 میلیون راس دام می فروشند.

وی یکی از سیاست های این سازمان را برای گسترش و گسترش عملیات سفر در نظر گرفت: در نتیجه تلاش های فراکسیون عشایر و تصویب مجلس ، سالانه 250 هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به جوامع عشایری تعلق می گیرد. .

رئیس سازمان امور عشایر می گوید که کارهای زیادی در بخش تحقیقات انجام شده و 66000 کیلومتر راه در کشور ثبت شده است. توسط کمیسیون های بودجه مجلس دنبال و تصویب شد. ”

کاهش در تعداد جمعیت

علایی مقدم خاطرنشان کرد: طبق ثبت نام اقوام کشور ، نتایج اعلام شده در سال جاری ، 246 هزار خانوار با جمعیت بیش از یک میلیون نفر و 108 هزار نفر ساکن ، مسافر کشور هستند.

وی همچنین اظهار داشت: سواره نظام کشور بیش از 59 درصد از اراضی کشور و 790،000 هکتار از اراضی ملی آنها پراکنده است.

علایی مقدم اظهار داشت: مسافران سخت کوش و بی طرف بخش مهمی از امنیت هستند ، آنها نقش حیاتی در حفاظت از مرزهای کشور دارند و سازگاری با محیط زیست از ویژگی های مسافران است.

سازمان امور عشایر سازمانی چند وجهی است

رئیس سازمان امور عشایر ایران افزود: امروز ، می توان دریافت كه عواقب و تأثیرات نیروهای ساخته شده در طرح شش برای قانون عشایر هنوز در چارچوب اهداف مشترك تعیین شده برای برقراری عدالت اجتماعی است و عدالت برای عشایر. ”

علایی مقدم با اشاره به اینکه سازمان امور عشایر به عنوان یک سازمان بزرگ اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی اظهار داشت: امسال 153 میلیارد تومان برای تأمین آب در بین عشایر دیده شد و سال گذشته 240 میلیارد تومان در دو سال ، 625 پروژه های آبرسانی در مناطق متوسط ​​اجرا شد.

وی گفت: قبل از ایجاد تغییر ، پنج درصد عشایر دارای آب پایدار بودند و پس از قیام تا سال 1997 ، آنها حدود 43 درصد برخوردار بودند و در دو سال پیش ، این تعداد به 63 درصد رسیده بود.

طبق اعلام سازمان امور عشایر ، ستاد اتحادیه دامداران سیار بین یک میلیارد و 200 میلیون تومان است كه امروز به 32 میلیارد تومان رسیده است و امسال 27 هزار تن دام تهیه و آماده شده است. برای عشایر.

علاوه بر این ، به منظور حمایت از عشایر ، فروش دام در شرکت های تولیدی ، تأمین 75000 تن جو مورد نیاز عشایر در پایان سال و حمل و نقل از یک میلیون راس مهاجران دامی که تحت تعقیب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا