دسته‌بندی نشده

سازمان شیلات با متخلفان صید خاویار برخورد قانونی می کند

مجله بنوو: مدیرکل وزارت شیلات و شیلات ایران از ممنوعیت ماهیگیری تجاری در دریای خزر تا سال 2021 خبر داد و صید در دریای خزر همچنان منبع خشکسالی است . شیلات و دریانوردی و محله های ناجا مطابق قانون با ماهیگیران کار خواهند کرد.

به گفته وزارت کشاورزی ، مدیرکل شیلات و شیلات وزارت شیلات ایران گفت که با تصمیم جدید کمیسیون حفاظت و بهبود برای دستیابی به منابع دریای خزر ، تجارت غیرقانونی ماهیگیری تا سال 2021. کمیسیون ، به نمایندگی از پنج کشور ساحلی خزر ، ممنوعیت ماهیگیری را برای جلوگیری از انقراض این نوع جنگل ها مفید هستند.

مختار آخوندی افزود: ماهیگیری تجاری در دریای خزر از سال 2010 در حال انجام است و اعضای کمیسیون حفاظت و بهبود منابع زندگی دریای خزر باید نتایج را بررسی و نتایج این نوع ماهیگیری را به اطلاع عموم برسانند. ”

وی گفت که بر اساس این تصمیم ماهیگیری تجاری در دریای خزر همچنان قاچاق محسوب می شود و گفت که اداره شیلات با اداره منابع آب و قانون نیروهای مرزی و دریایی ناجا همکاری خواهد کرد.

این کشیش درباره صید غیرقانونی ماهیان استخوانی در دریای خزر گفت: متأسفانه در مورد ماهیان استخوانی ، صید غیرقانونی در استان های شمالی کشور وجود دارد ، این بدان معناست که سازمان شیلات در حال ورود به جیب ماهیگیران تعاونی مجاز است. آنها هزینه ماهیگیری را می پردازند.

وی عواملی مانند کم درآمد ، بیکاری و بیکاری را ذکر کرد که از دلایل صید غیرقانونی ماهیان در رودخانه ها و دریای خزر است.

مدیرکل انجمن شیلات و شیلات انجمن شیلات ایران گفت: صید غیر مجاز ماهیگیری بدون اجازه و زمان و مکان تعیین شده توسط انجمن صید و با ابزار و روش های ممنوع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا