دسته‌بندی نشده

سازمان فائو در زمینه ی تدوین پروژه‌های سبز، کارشناسان ایرانی را حمایت می کند

به گزارش مجله بنوو، نماینده سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (فائو) در جمهوری اسلامی ایران ، با اشاره به حمایت کارشناسان ایرانی در توسعه پروژه های سبز ، می گوید فائو متعهد به حمایت از ظرفیت حکمرانی است دولت ایران و سایر شرکای مربوطه مرتبط با سازمانهای بین المللی و منابع دسترسی. “تغییر آب و هوا در مورد محدود کردن یا کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، سازگاری با اثرات تغییرات آب و هوایی و تشویق توسعه برای مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی در کشور است.

به گفته دفتر نماینده فائو در تهران ، سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (فائو) در چارچوب تلاش های مداوم خود برای حمایت از ظرفیت ایران برای سازگاری و کاهش تغییرات آب و هوایی آب و هوا ، دوره های آموزشی برای دانشمندان ایرانی برای تقویت دانش و مهارت های آنها. برای ارتقا تغییرات آب و هوایی در توسعه کشاورزی و روستایی ، شرکا و موسسات مالی بین المللی ، و ایجاد سازوکارهای مناسب برای دستیابی به توسعه دوستدار تغییر آب و هوا.

در این کنفرانس پنج روزه کارشناسان و نمایندگانی از بیش از 20 مقام و سازمان ایرانی ، از جمله سازمان های عمومی و غیردولتی حضور داشتند. شرکت کنندگان در این دوره آموزشی آموزش های مربوطه را در موضوعاتی مانند دانش ، بینش ، ابزار و آموزش عملی برای توسعه جنبه های مختلف پروژه مقاله – تغییر اقلیم – از جمله اهمیت موضوع ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، ارزیابی موضوع پروژه پروژه ، مقاله خلاصه و آنها همچنین پیش نویس کل سند پروژه را دریافت کردند.

فراگیران همچنین در مورد اصول مورد نیاز برای توسعه یک پروژه – بر اساس شش سطح بودجه صندوق آب و هوای سبز – آموزشهایی را دریافت کردند – از جمله تغییر اقلیم ، تغییر ذهن ، روشهای آسان اجازه پروژه های ai و اجرای پروژه.

در طول آموزش ، شرکت کنندگان در مورد روند صدور گواهینامه ملی که نیاز به ورود به صندوق آب و هوای سبز دارد بحث کردند. این بررسی ، با عنوان “عدم اعتراض” ، یک روش تحقیق است که برای یک مرجع صالح ملی براساس دفتر حفاظت از محیط زیست تهیه شده است. این عملیات غیرانتفاعی به مرجع صالح ملی اجازه می دهد تا تمام طرح ها و پروژه های پیشنهادی ارائه شده برای ورود به صندوق آب و هوای سبز را تحقیق و طبقه بندی کند.

Grodbodker ، نماینده فائو در جمهوری اسلامی ایران ، طی سخنرانی ویژه کنفرانس گفت: “فائو مشتاق حمایت از حکمرانی صالح کشور است.” با همکاری آژانس سازمان ملل و دفتر حفاظت از محیط زیست و صندوق اقلیم سبز. “ایران و سایر مشارکت های مربوطه با سازمان های بین المللی در ارتباط هستند و بودجه ای را برای محدود کردن یا کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، انطباق با اثرات تغییر اقلیم و تشویق توسعه پایدار در تغییرات آب و هوایی در کشور دریافت می کنند.”

بودکر با تکرار اینکه “فائو آماده کمک به جمهوری اسلامی ایران در زمینه تغییرات آب و هوایی مربوط به تغییرات اقلیمی است” ، از طریق همکاری با شرکای ملی و بین المللی ، این سازمان در تلاش است تا درک بهتری از موضوع پیدا کند. در کشور. ”

فائو ، به عنوان پیشرو در سازمان ملل متحد برای ارتقا تغییرات آب و هوایی ، روش ها و روش های آب و هوایی در بخش کشاورزی ، از طریق اجرای پروژه “برنامه آماده سازی و کمک های اولیه صندوق آب و هوای سبز برای جمهوری اسلامی ایران “تلاش های این کشور برای حفاظت از محیط زیست و تنوع زیستی است و از ایجاد انعطاف پذیری در میلیون ها خانواده کشاورز روستایی در ایران پشتیبانی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا