دسته‌بندی نشده

شورای عالی زاگرس تشکیل شد

به گزارش مجله بنوو، وزیر جهاد کشاورزی گفت که طبق دستور رئیس جمهور برای حفاظت از جنگل های زاگرس ، شورای عالی زاگرس توسط سازمان جنگلداری ایجاد می شود.
به گزارش وزارت جهاد کشاورزی ، کاظم خوازی به همراه معاون علمی و فناوری جنگلداری ، مراتع و آبخیزداری کشور در مراسم افتتاح 5 پروژه منابع طبیعی و مدیریت حوضه گفت: اقدامات در زمینه مدیریت حوضه چه اتفاقی افتاد در زمینه مدیریت حوضه آب بسیار ستایش شده است.

اردوغان با بیان اینکه هدف اجرای 800 هزار هکتار عملیات آبخیزداری در سال جاری است ، گفت: “ما در حال حاضر از این تعداد فراتر رفته ایم و پیش بینی می شود تا پایان سال به یک میلیون و 200 هزار هکتار عملیات آبخیزداری در منطقه برسیم. کشور.”

“ایجاد یک مرکز نوآوری نیز یک کار خلاقانه است ، اما ماهیت کار با مراکز دیگر متفاوت است و تیم سازمان جنگل ها باید برای درآمدزایی شرکت های دانش بنیان وارد این حوزه برنامه ریزی کند تا این ابتکارات را از ترک منصرف نکند بخش منابع طبیعی. ”

وزیر جهاد کشاورزی ایجاد شورای عالی زاگرس را در نظر گرفت: “شورای عالی زاگرس با توجه به حکم رئیس جمهور برای حفاظت از جنگل های زاگرس توسط سازمان جنگلداری ایجاد می شود و با این شورا می توانیم به توسعه چنگال های زاگرس امیدوار باشیم.” به عنوان یک گام خوب

سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در این مراسم گفت: ایران دارای یک اکوسیستم منحصر به فرد است و ما در 6 سال گذشته تمام تلاش خود را برای بومی سازی فناوری ها با همکاری بخش خصوصی انجام داده ایم.

ما باید به دنبال راه حل های اقتصادی برای توسعه این بخشها با تنوع آب و هوا و تنوع گیاهان ، به ویژه گیاهان دارویی در کشورمان باشیم ، و نباید از مردم وام و سرمایه گذاری داشته باشیم. بخش ”

ستاری با تأکید بر اینکه ما نیاز به توسعه مدل های اقتصادی داریم ، اظهار داشت: برای توسعه مدل های اقتصادی و بومی سازی ، معاون علمی با تمام توان در کنار فعالان این حوزه خواهد بود تا بتوانیم شرکت های دانش بنیان توسعه دهیم که بتوانند این پروژه ها را تجاری کنند. . .

“ما می توانیم با اطلاعات مشکل امنیت غذایی کشور را حل کنیم.” گفت “این واقعیت که همه دنیا از آن برای کنجاله ذرت و سویا و طیور استفاده می کنند دلیل معتبری برای کشور ما برای استفاده از این دو گیاه نیست ، زیرا این گیاهان متناسب با ساختار آب و هوایی ما نیستند و ما می توانیم سایر امکانات در زمینه و دانش را آزمایش کنیم. شرکت های مستقر باید درگیر شوند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: “مطالعه ای وجود دارد كه در آن بخش خصوصی سرمایه گذاری می شود و دولت باید فقط ناظر باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا