دسته‌بندی نشده

فراهم شدن شرایط انعقاد سند همکاری مشترک دو کشور ایران و برزیل برای تجارت محصولات گیاهی

به گزارش مجله بنوو، رئیس کارخانه حفاظت سازمان کشور شرایط انعقاد قرارداد مشترک تجاری بین ایران و برزیل در زمینه قرنطینه و بازرسی پس از چند سال و رشد بسیاری از تغییرات را اعلام کرد از گیاهان

به گفته وزارت جهاد کشاورزی ، “کیخسرو چانگلوایی” به دومین کمیته مشورتی جمهوری اسلامی ایران و برزیل ، سند مشترکی که بین سازمان حمایت از گیاهان ایران و برزیل امضا شده است ، افزود: “هنگام امضای این سند ، توسعه کالای بورس دو طرفه مطابق با دستورالعمل ها است و قوانین ملی و قوانین بین المللی آسیب درختان را تسریع و ساده می کند.

در پایان این نشست ، سند همکاری سازمان های حفاظت شده گیاهی دو کشور در زمینه گیاهان تحقیقاتی و قرنطینه در مقدمه و 13 بند توسط رئیس کارخانه امضا شد سازمان حمایت از ایران و خوزه گیلرمو تولاستادیوس لال ، معاون وزیر حیوانات و گیاهان برزیل.

لازم به ذکر است؛ دومین کمیته مشورتی جمهوری اسلامی ایران و برزیل با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات ، آموزش و توسعه کشاورزی ، مشاور وزیر و رئیس نیروهای دفاع برگزار شد. سازمانها ، طرف ایرانی و نمایندگان ادارات و سازمانهای مربوطه. مجموعه ای از داده های مشترک بین سازمان های حمایت از گیاهان در ایران و برزیل امضا شد.

قرنطینه اولین خط دفاعی در حفظ سلامت و امنیت غذایی است و یکی از ارکان اصلی در جلوگیری از ورود آفات و بیماری ها به کشور و دارو است. قرنطینه در جهان از انسانیت مهمتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا