دسته‌بندی نشده

مهارت های عملیاتی در آموزش ادیوس

آموزش ادیوس به شما در ساخت و ویرایش فیلم ها و ویدیو های مختلف کمک می کند. برای این کار ابتدا باید به دنبال یافتن آموزش ادیوس کاربردی باشید تا بتوانید به صورت پروژه محور یاد بگیرید.

1. تصاویر را به صورت گروهی وارد کنید
هنگام ورود مواد به کتابخانه مواد ، تمام تصاویر موجود در پوشه باید در کتابخانه مواد موجود باشد. واردات یکی یکی بسیار مشکل ساز است. می توانید روی قسمت خالی پنجره پوشه کلیک راست کرده و “Open Folder” را انتخاب کنید تا بتوانید همه تصاویر را در این پوشه به صورت همزمان وارد کنید.

دوم ، چگونه می توان مشکلی را حل کرد که فیلم صاف یا چسبناک نباشد
بازی با جلوه های ویژه یا انتقال به ED روان نخواهد بود. می توانید یک نقطه ورود و قسمت خارجی را با جلوه های ویژه ویژه تنظیم کرده ، دوباره پردازش کرده و سپس فعال کنید.

سوم ، تنظیم میزان صدا
هنگام هماهنگی صدا با ED ، بعضی اوقات چند نکته اصلی در آموزش میکس با ادیوس وجود دارد که می توانید با دکمه سمت چپ ماوس SHIFT + ALT تنظیم کنید. وقتی هیچ نقطه اصلی در وسط وجود ندارد ، می توانید از دکمه سمت چپ ماوس در ALT استفاده کنید. از مهر تایم های سریع و دقیق استفاده کنید.
چهارم ، یک روش سریع و دقیق برای یافتن نشانگر برنامه
قالب کد زمان EDIUS: ساعت (2 رقم) ، دقیقه (2 رقم) ، ثانیه (2 رقم) ، فریم (2 رقم) ، اگر می خواهید نشانگر جدول زمانی را به شکل خاصی قرار دهید ، می توانید مستقیم باشید. با استفاده از یک صفحه کلیدهای عددی را وارد کنید ، به عنوان مثال ، 15 دقیقه و 21 ثانیه 8 فریم ، می توانید 152108 را وارد کنید ، سپس Enter را فشار دهید ، 0 اول از دست نمی رود ، اما 0 از میانه و آخرین برای از دست دادن لازم است. به عنوان مثال ، اگر یک دقیقه هشت ثانیه باشد ، می توان آن را به 010800 یا 10800 از دست داد. اگر 0 بعدی را کامل کند ، 108 باخت ، یا 0108 باخت ، 8 فریم در ثانیه فکر می کند. اگر مبلغی که وارد می کنید بیش از حد مجاز باشد ، به صورت خودکار ارسال می شود. اگر 126326 را وارد کنید ، 01 فریم در 13 دقیقه 04 ثانیه قرار می گیرد.

5. چگونه می توانم ویدئو را در قطعه V ، و صدا را در آهنگ A قرار دهم.
در شرایط عادی ، هنگامی که ما با استفاده از فیلم و صدا برای ردیابی مواد می کشیم ، کشیدن برای ردیابی V فقط ویدئو ، کشیدن برای ردیابی A فقط صوتی خواهد بود و کشیدن برای ردیابی VA صدای تمام فیلم ها خواهد بود. چگونه می توان فیلم را در قطعه V و صدا را در قطعه A قرار داد؟ می توانید کانال ویدیویی نوار V را که می خواهید در ویدئو قرار دهید روشن کنید ، سپس کانال صوتی نوار A را که می خواهید در صدا قرار دهید روشن کنید ، سپس مواد حاوی فیلم و صدا را به داخل آهنگ بکشید ، سپس فیلم و صدا به طور خودکار وارد نوار مناسب می شوند و همچنان حفظ می شوند .
6. تغییر ارتفاع مسیر:
گاهی اوقات ، به منظور تسهیل مشاهده و بهره برداری ، ارتفاع مسیر تغییر می کند. دو روش وجود دارد:
وقتی ارتفاع مسیر را تغییر می دهید ، ماوس را در مسیر مسیر در قسمت مسیر قرار دهید ، کلیک راست کنید ، به ارتفاع اشاره کنید ، روی یکی از 1-5 ، 1 کم ، 5 بالا کلیک کنید.
برای تغییر ارتفاع همه مسیرها ، بر روی برچسب جدول زمانی راست کلیک کنید ، به ارتفاع مسیر اشاره کرده و از 1-5 را انتخاب کنید.

7. ویرایش میانبر
اگر در انتهای یا ابتدای یکی از فیلم ها مشکلی وجود دارد ، باید آن را برش دهید ، می توانید مستقیماً بدون قیچی از صفحه کلید M و N استفاده کنید و جدول زمانی را در جایی که می خواهید ویرایش کنید قرار دهید.
8. پیش نمایش سریع
ما اغلب با شرایطی روبرو می شویم که انتقال در زمان واقعی نیست و معمولاً برای کار پردازش می شود. حالا سعی کنید از پیش نمایش سریع موقتی Shift + Enter استفاده کنید ، یعنی از حافظه برای پیش نمایش استفاده کنید ، کمی صبر کنید ، متوجه می شوید که بافر در گوشه پایین سمت چپ افزایش می یابد و انتقال آن نرم است ، این یک حافظه پنهان است. با این وجود ، نمی توان آن را ذخیره کرد ، و شما باید در جلسه بعدی Shift + Enter کنید.
نه ، تغییر خط
فقط مسیر پایین را بکشید و آن را در مسیر بالا قرار دهید. اکنون که موقعیت دو آهنگ تغییر کرده است ، مواد موجود در هر دو مسیر نیز جایگزین شده است.

10. محو شدن اثر با مهارت
برای انجام یک اثر محو در نقطه خروج ، یک به یک برای تنظیم شفافیت ، قطعاً زمان و تلاش لازم است. می توانید یک بلوک سیاه یک ثانیه ای به بالا اضافه کنید و شفافیت را بکشید.

11. عملکرد جذب EDIUS
به طور پیش فرض ، عملکرد جذب در ED فعال است. اعم از یک ماده متحرک یا یک اشاره گر ، هنگام فعال سازی به طور خودکار جذب و تراز شده با شی to انتخاب شده مانند مرز مواد ، که هنگام ویرایش بسیار راحت است. اما در برخی موارد ، به ویژه هنگامی که نسبت نمایش خط زمان بسیار کم باشد ، عملکرد جذب بر برخی عملیات های ظریف تأثیر می گذارد. معمولاً ما حرکت می کنیم: هنگام ویرایش در جدول زمانی ، می توانیم کلید SHIFT را به طور موقت نگه داریم. عملکرد جذب را فعال و فعال می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا