دسته‌بندی نشده

نحوه اکسترود در سینما فوردی

به سینما فورد علاقه دارید و می خواهید در یادگیری سینما فوردی بازی کنید؟ برای آموزش سینما فوردی در این بخش ، ما نکاتی را برای اکسترودرها در سینما فورد ارائه داده ایم. ادامه مطلب
برای یادگیری سینما فوردی ، اکسترودر یکی از سریعترین راه ها برای تبدیل گرافیک برداری 2D به هندسه سه بعدی است. این نیز یک جنبه مهم از مدل سازی چند ضلعی است. این مقاله برخی از تکنیک های اساسی ایجاد گوشه ها و چند ضلعی ها در Cinema4D را پوشش می دهد.

استخراج دقیقاً در سینمای 4 بعدی چه کاری انجام می دهد؟
در یادگیری سینما فوردی ، اکسترودر فیلم 4D می تواند کاملاً متنی باشد ، که به این معنی است که نحوه کار و کار بسته به شرایطی که استفاده می کنید بسیار متفاوت است. با این حال ، یک چیز ثابت مانده است: اکسترودر همیشه هندسه جدیدی را از گوشه ها یا چند ضلعی های موجود ایجاد می کند.

برای دوره کامل Cinemford ، فرض کنید مشتری آرم خارق العاده خود را به عنوان یک پرونده Illustrator برای شما ارسال می کند. این در سینمای 4 بعدی مشکلی ندارد ، زیرا شما می توانید فایل های برداری را به عنوان کاتالیزور ایجاد کنید تا سریعاً بگویید: “هیچ عکس صفحه ای همان .ai نیست ، آیا می توانید بجای آن ارسال کنید؟”
به هر حال ، چندین گزینه برای قرار دادن پرونده های Illustrator در Cinema4D وجود دارد. همانطور که در این فیلم نشان داده شده است می توانید فایل Illustrator 8 را ذخیره کنید. پلاگین عالی CV-ArtSmart Cineversity (که همراه با ابزارهای بسیار خوب دیگری از MSA ارائه می شود) نیز گزینه بسیار قدرتمندی است ، شما می توانید رنگ ها را به راحتی وارد کنید.
هدف اضافی
یادگیری سینما فوردی Shi r Extrude ژنراتوری است که با هر نوع خطی در Cinema 4D کار می کند. مانند سایر اشیا gen جنسی ، اثر Extrude فقط زمانی قابل مشاهده است که به آن یک شی child کودک برای تجزیه و تحلیل بدهید ، در این مورد Spine.

حرکت جهت و طول اکستروژن را نسبت به جهت خود بدنه اکستروژن نشان می دهد. به همین دلیل ایده خوبی است که مطمئن شوید هر سیم که می خواهید بردارید روی یکی از سه محافظ اصلی (XY ، XZ یا ZY) تنظیم شده باشد. بعد از اینکه آن را به دلخواه خود اکسترود کردید ، می توانید چرخش شی created تازه ایجاد شده را در تب مختصات شیr کنترل کنید.

زير مجموعه
برای یادگیری سینما فوردی ، واحد تعداد حلقه های تشکیل شده در امتداد لبه شن را کنترل می کند. اگر قصد انجام هرگونه تحریف هندسی را دارید ، این مفید است.

مبتنی بر سلسله مراتب
در یادگیری سینما فوردی ، سلسله مراتب باعث می شود که جسم خارجی تمام مناطق کودک را کشف کند. این هنگامی مفید است که خطوط تقسیم زیادی دارید که می خواهید وارد کنید. به یاد داشته باشید که این تنظیمات اکستروژن یکسان را در تمام طلوع های خورشید اعمال می کنند.

در دوره سینما فوردی ، به طور پیش فرض ، هنگام فعال شدن درها ، خطوط بسته از بین می روند. به نظر می رسد شبکه های بسته هستند. کنترل های گرد ، فیله یا شاخه هایی هستند که بین در و دو طرف تشکیل می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا