دسته‌بندی نشده

چگونه آموزش سالیدورک PCB و Electrical می توانند طراحی مکاترونیک را هماهنگ کنند

دنیای رایانه های کمکی (MCAD) و رایانه های کمکی (ECAD) به سرعت در حال نزدیک شدن است. ترکیب آنها نه تنها نشان دهنده رشد تعداد دستگاه های شبکه ای است – به اصطلاح اینترنت اشیا یا اینترنت اشیا ، اما بسیار دور از مهندسی ماهر است. SOURCE

آن زمان که مهندسان مکانیک و برق می توانستند محصولی کاملاً متفاوت تولید کنند ، گذشته است. امروزه انواع تجهیزات و الکترونیک که در زمینه یکپارچه سازی به هم متصل می شوند ، نام های خاص خود را دارند: مکاترونیک.

لوئیس فاینشتاین ، Solidorex PC و مدیر محصولات الکترونیکی گفت: “ایده مکاترونیک هنوز در حال ظهور است.” اگرچه ماشین و مهندسی برق مدتهاست که وجود داشته است ، اما اخیراً مدارک محکمی بدست آورده اند. برای نشان دادن این نکته ، فاینشتاین به مدل تلفن هوشمند اشاره کرد.

وی گفت: “به آیفون یا چیز دیگری نگاه کنید.” “به زیبایی و ظرافت ظاهر و احساس آن نگاه کنید. کارهای زیادی در بخش مکانیک انجام شده است. اوه ، اما آنچه اتفاق افتاده این است که برق وجود دارد که می تواند کار کند. هر دو کسب و کار.”

برای کمک به کیفیت و کارایی تجهیزات ، Feinstein و تیم SOLIDWORKS نمونه کارهای ECAD خود را برای ادغام محصولات بی فایده MCAD خود ایجاد کردند. Solidorex PC و SOLIDWORKS Electric دو ابزاری هستند که برای این منظور مفید هستند.

فاینستین گفت: “Solidorex PCB و SOLIDWORKS Electrical به واقع برای جامعه ECAD طراحی شده اند.” “و آنچه ما قصد داریم متحد شویم این است که ما واقعاً در حال ساخت یک راه حل مکاترونیک هستیم. در این روز محصولات طراحی شده در سیستم های الکتریکی و مکانیکی ، SOLIDWORKS PCB واقعاً یکپارچه سازی الکترونیکی و مکانیکی است. و SOLIDWORKS Electrical در واقع سیستم سیستم است ، شما راه حل های کابل و مهار دارید. و این ایده واقعاً ایده مکاترونیک است. ”

Solidorex PCB

اگرچه هر دو ابزار برای امکان طراحی صاف مکانیکی در نظر گرفته شده اند ، اما PCB ها و وسایل برقی اهداف مختلفی دارند. Solidorex PCB توسط Altium ، یکی از قدرتمندترین ابزارهای طراحی الکترونیکی موجود ، تأمین می شود تا اطمینان حاصل شود که مهندسان مجبور نیستند از طرف “tronic” در طراحی “مکاترونیک” خود مصالحه کنند.

فاینشتاین گفت: “PCB SOLIDWORKS یک ابزار مکانیکی واقعاً اساسی است.” “این برای مشتریانی است که محصولات IoT ، محصولات مکاترونیک را می سازند. این محصولات واقعاً برای محصولاتی با اشکال پیچیده ، هندسه های پیچیده و هندسه های بسیار کوچک و بسته بندی محکم است. این موتور دارای یک موتور آلومینیوم است و به صورت بسیار نرم و طبیعی بین SOLIDWORKS همکاری می کند. ”

برای کاربران SOLIDWORKS که قبلاً در نرم افزار Altium سرمایه گذاری کرده اند ، راهی برای دستیابی به همان سطح ادغام ECAD با SOLIDWORKS مانند کاربران PCB SOLIDWORKS وجود دارد. SOLIDWORKS PCB Connector یک افزودنی برای Altium Designer است که به کاربران Altium همان عملکرد کاربران PCB را ارائه می دهد.

اتصال PCB SOLIDWORKS به کاربران Altium Designer همان ادغام یکپارچه با SOLIDWORKS PCB های SOLDIWORKS را می دهد. (عکس با مجوز از SOLIDWORKS.)

بنابراین چگونه Solidorex PCB موازی با SOLIDWORKS کار می کند؟ همانطور که فاینشتاین توضیح داد ، PCB یک سیستم همکاری درخواستی است.

وی توضیح داد: “Solidorex PCB به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید دو طرفه باشید ، طرح خود را همگام سازی کنید.” “و این واقعاً برای تسهیل فشار و کشش داده های طراحی و همکاری در یک محیط کنترل شده است. هیچ پرونده ای در اینجا وجود ندارد. در روش سنتی ، شما برخی از پرونده های CAD را منتقل می کنید و آنها را به عقب و جلو ترجمه می کنید. کاری که ما در PCB های SOLIDWORKS انجام می دهیم این است آن را به عقب و جلو منتقل کنید ، اما ما “اطلاعات را منتقل می کنیم. این واقعاً اطلاعات دلتا است که بین محصولات در یک محیط کنترل شده ECO به عقب و جلو می رود [مهندسی تغییر تغییر] ، و شما می توانید تغییری را که قبلاً ایجاد خواهید کرد شما تغییر ایجاد می کنید

PCB های SOLIDWORKS هر دو طرح شماتیک و طرح مسطح PCB را ترکیب می کنند (همانطور که بیشتر مهندسان برق از آن استفاده می کنند). با این حال ، برای تأکید بر اهمیت مکاترونیک ، SOLIDWORKS PCB طرح PCB سه بعدی را نیز ارائه می دهد (اگرچه طبق نظر فاینشتاین ، بیشتر مهندسان برق این موضوع را رد می کنند).

فاینشتاین گفت: “این همچنین دارای قابلیت ها و قابلیت های شبیه سازی برای انجام کارهایی است که هر بسته طراحی الکترونیکی دیگر دارد.” “اما این یک رابط کاربری یکپارچه برای SOLIDWORKS دارد و در SOLIDWORKS ، یک افزونه وجود دارد که برای ادغام در PCB استفاده می شود.”

یکی از ویژگی های مفید PCB SOLIDWORKS جادوگر ردپای سازگار با IPC است که به مهندسین امکان ایجاد رد پا و مدل های سه بعدی از قطعات الکترونیکی استاندارد را می دهد. جادوگر از یک موتور پارازولید در داخل PCB استفاده می کند تا اجزا را به نمایش سه بعدی تبدیل کند. اگر هندسه واقعی در دسترس نباشد ، جادوگر یک پاکت بر اساس استانداردهای IPC ایجاد می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا