دسته‌بندی نشده

چگونگی ایجاد انیمیشن در سینما فوردی

آیا در زمینه گرافیک فعالیت می کنید و انیمیشن های زیبا و جالب خلق می کنید؟ آیا می خواهید انیمیشن را در سینما فورد یاد بگیرید؟ در این قسمت از آموزش سینما فوردی ما در مورد چگونگی احیای مجدد یک سالن سینما فورد صحبت خواهیم کرد.
شاید شنیده باشید که در سینمای 4 بعدی از یک شی Swip با خط برای ساخت سریع لوله یا طناب استفاده می کنید.

چرا باید از عینک متحرک در سینمای 4 بعدی استفاده کنم؟
می فهمم شما جنگلبان هستید. برای یادگیری سینما فوردی می خواهید مقادیر X ، Y و Z را جداگانه کپی کنید. اوه ، اما فراموش نکنید که یک کلید چهره مداوم برای اصلاح جهت اضافه کنید. آه ، با این کار ، می توانید بگویید مشتری برگشته است ، و آنها می گویند که آنها هرگز نخواسته اند توپی را که همیشه آنجا بود بنویسند! بنابراین بیایید بررسی کنیم که چرا بذرها می توانند جایگزین بهتری برای این مشکل رایج ارائه دهند.

دو مخروط مشابه که با همان انیمیشن کار می کنند. او از یکی از کلیدها و دیگری با برچسب ترازبندی خط استفاده می کند.

این برنامه ها را برای یادگیری سینما فوردی مشاهده کنید. به تفاوت توجه کنید؟ مشکلی نیست ، کمی نازک است.
با استفاده از یک خط برای تعریف خط ترافیک خود ، می توانید آن را به صورت تعاملی تغییر دهید ، بنابراین کلیدها تغییر نمی کنند. سپس می توانید برچسب Align to Spline را در شی object دیگری در مدیر کپی یا جایگذاری کنید. مواقعی پیش می آید که به فریم دستی XYZ نیاز دارید ، بنابراین این روش شما را از آن نجات نمی دهد ، اما گزینه ای عالی برای سرعت بخشیدن به روند انیمیشن است.

خوب ، فنجان ها را گرفتم. اما چگونه از آنها استفاده کنم؟
دوره سینما فوردی چندین گزینه برای این مورد دارد ، برچسب Align To Spline و شی Clone. با برچسب SPLINE همسو شوید
استفاده از سیستم علامت گذاری Cinema 4D بسیار آسان است و یک گام بزرگ در جهت تحقق پتانسیل کامل برنامه است زیرا از بهترین ویژگی ها در برچسب ها برخوردار است. برای برچسب ترازبندی Spline ، روی شیئی که می خواهید برای ورودی دوره سینما فوردی متحرک سازی کنید ، کلیک راست کرده و به Cinema4D> Spline بروید. در حال حاضر ، جادویی وجود نخواهد داشت تا زمانی که شما با برخی از اطلاعات وارد شوید.
ابتدا خطی را که شی object شما در آن تراز شده انتخاب کنید. این ستون فقرات می تواند باز یا بسته باشد ، می تواند یکی از مهره ها باشد یا از ابتدا ساخته می شود ، حتی می توانید از گوشه هایی با چند قسمت جداگانه استفاده کنید. پس از انجام این کار ، بدن شما به نقطه شروع خط متصل می شود.

اشیا Al مرتب Al را نمی توان از گوشه ای منتقل کرد
مرحله بعدی دوره سینما فوردی می خواهید به پارامتر مکان توجه کنید. این مقدار به صورت درصد بیان می شود ، 0٪ نشان دهنده آغاز خط شما و 100٪ پایان است. به یاد داشته باشید ، اگر از خط بسته استفاده می کنید ، 0٪ و 100٪ موقعیت یکسانی را نشان می دهند. کسر یک عدد صحیح است که نشان می دهد چه بخشی را باید استفاده کرد. مماس همیشه شما را هدف قرار می دهد ، که در هر نقطه با جهت خط موازی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا