پاک‌کننده گیاهی صفحات نمایش، ۲۵۰ میلی‌لیتر، محصول مهرتاش

دسته بندی: بهداشت عمومیپاک‌کننده گیاهی صفحات نمایش: پاک‌کننده اسکرین مهرتاش از مواد بیولوژیک و با تکنولوژی نانو تهیه‌شده که کاملاً از محصولات مشابه دیگر به خاطر کیفیت منحصر به فردش متمایز بوده و با یک بار مصرف، آن‌را با کالای دیگر عوض نخواهید نمود. سطوح تمیز شده با پاک‌کننده اسکرین مهرتاش به خاطر داشتن خواص آنتی استاتیک بسیار دیرتر از محصولات مشابه گرد و خاک را جذب می‌کند و ضمناً به خاطر آنکه از مواد بیولوژیک ساخته‌ شده موجب حفاظت از محیط‌ زیست می‌گردد. 

ویژگی‌ها: ۱-این پاک‌کننده  برخلاف محصولات مشابه که دارای قدرت اسیدی یا قلیائی می‌باشند و موجب صدمه زدن به سطوح در اثر مرور زمان می‌گردد، اما این محصول که شما در اختیار دارید به هیچ‌وجه اسیدی یا قلیائی نبوده و نه تنها به سطح زیانی نمی‌رساند بلکه در صورت آلوده شدن دست شما نیازی به شستشوی آن نمی‌باشد، ۲-  از آنجائیکه در ساخت این محصول از الکل استفاده‌ نشده است سطح تمیز شده با این محصول از تخریب‌های ناشی از استفاده از الکل مصون خواهد بود و بعلاوه محیط‌ زیست نیز از آلوده شدن حفظ می‌گردد، ۳- استفاده از مواد اولیه کاملاً طبیعی و داخلی پاک‌کننده اسکرین مهرتاش با استفاده از عصاره‌های گیاهی و طبیعی به روش نانوتکنولوژی فرموله گردیده است. ۴- در صورت تماس این محصول با دست یا صورت برخلاف محصولات مشابه نیازی به شستن آن نمی‌باشد.

 نحوه استفاده: بهترین شرایط استفاده اسپری نمودن پاک‌کننده از فاصله ۲۰ سانتی‌متری بر روی سطح موردنظر و تمیز نمودن با پارچه لطیف مخصوص که همراه پاک‌کننده می‌باشد. لطفاً از پارچه‌های متفرقه به جهت احتمال خش افتادن سطح حساس خوداری فرمائید.

 مزایای عمومی: ۱- عدم مسمومیت ۲- استفاده از آب به‌عنوان حلال ۳- PH خنثی ۴- استفاده از تکنولوژی بومی ۵- استفاده از مواد اولیه داخلی ۶- پائین بودن قیمت ۷- داشتن پتانسیل صادراتی بسیار بالا به اقصی نقاط جهان ۸- عدم صدمه به لایه ازن به خاطر عدم استفاده از اروسول‌ها ۹- معرفی ایران به‌عنوان کشوری علم محور در جهان


کد محصول

P084971

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


پاک‌کننده گیاهی صفحات نمایش، ۲۵۰ میلی‌لیتر، محصول مهرتاش

قیمت

15,000 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید