بافرین، ۱۰۰ میلی‌لیتر، محصول کیمیا سبزآور

دسته بندی: سم طبیعیبافرین: بافرین مایع کاهش‌دهنده و تثبیت‌کننده PH آب. اکثر سموم علف‌کش، حشره‌کش و قارچ‌کش بهترین عملکرد را در محیط اسیدی ملایم (PH 5 تا 6) داشته و در محیط خنثی و قلیایی به سرعت تجزیه می‌شوند، بافرین محصولی از گروه افزودنی‌ها است که با کاهش و تثبیت PH  آب در سطح مطلوب، موجب افزایش چشمگیر پایداری و کارایی سموم می‌شود.

امتیازات: بافرین از تجزیه سموم جلوگیری نموده، در نتیجه منجر به کاهش مصرف سموم و صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود. از امتیازات مهم بافرین به کار رفتن اسیدها و املاح بدون زیان و خوراکی در فورمولاسیون آن و همچنین قابلیت مشاهده تغییرات PH از طریق رنگ محلول است که مصرف‌کننده را از بکارگیری ابزار پیچیده سنجش و تنظیم PH بی‌نیاز می‌کند.

میزان و نحوه مصرف: قبل از اضافه کردن سم، مایع بافرین را به آرامی و به تدریج به همراه بهم زدن به آب داخل مخزن اضافه کنید. رنگ آب در صورت خنثی یا قلیایی بودن ابتدا به رنگ زرد روشن درآمده و با ادامه افزودن بافرین و رسیدن PH به حدود 5/5 به صورتی روشن تغییر رنگ می‌دهد. در این نقطه PH به حد مطلوب رسیده است و اضافه کردن بافرین باید متوقف شود. میزان بافرین مورد نیاز برای رسیدن به PH اسیدی ملایم (5/5 تا 6) بستگی به میزان قلیاییت آب داشته و بین 50 تا 100 سی‌سی به ازای هر 100 لیتر آب متغیر است.


کد محصول

P142107

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


بافرین، ۱۰۰ میلی‌لیتر، محصول کیمیا سبزآور

قیمت

5,000 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید