تَلِه زرد چسبنده حشرات، محصول کیمیا سبزآور

دسته بندی: سم طبیعیتله زرد چسبنده حشرات: کارت زرد چسبنده که برای اولین بار توسط شرکت کیمیا سبزآور جهت مصارف خانگی تولیدشده است، ابزاری مفید برای مبارزه با آفات گیاهان آپارتمانی بدون نیاز به سموم شیمیایی است. رنگ زرد این تله‌ها بسیاری از حشرات بالدار را به خود جلب کرده و آنان به محض فرود آمدن بر روی سطح چسبنده قادر به حرکت نخواهند بود، بنابراین تعداد زیادی حشرات بر روی سطح به دام افتاده و از بین می‌روند.

 نحوه استفاده بر اساس نوع آفت: پشه‌های روی خاک گلدان: این پشه‌ها، حشرات ریز سیاه‌رنگ و بالداری هستند که معمولاً نزدیک به سطح خاک پرواز می‌کنند و در صورت بالا بودن جمعیت در محیط اطراف نیز پراکنده‌شده و مزاحمت ایجاد می‌کنند. روکش کاغذی تله زرد را از دو روی آن جدا کرده و پایه چوبی را از داخل شیار پایین تله و سپس از سوراخ بالای آن عبور دهید و نوک تیز میله چوبی را داخل خاک گلدان فروکنید. تله زرد را روی میله چوبی به‌طرف پایین حرکت دهید، به‌صورتی که تله نزدیک به سطح خاک قرار گیرد.

مگس سفید و سایر حشرات‌های بالدار بر روی گیاهان داخل گلدان: مگس‌های سفید حشرات ریز بالدار و سفیدرنگی هستند که در پشت برگ‌ها تکثیر و تغذیه نموده و در صورت تکان دادن گیاه به‌صورت گروهی به پرواز در می‌آیند. برای شکار این حشرات طبق روش بالا تله را آماده نموده و میله چوبی را در مجاورت گیاه در خاک فروکنید. فقط این بار با حرکت دادن تله روی میله چوبی ارتفاع آن را از سطح خاک طوری تنظیم کنید که تله نزدیک به بالاترین نقطه گیاه قرار گیرد. 

حشرات بالدار بر روی درختچه‌ها و بوته‌ها: در این حالت نیاز به استفاده از میله چوبی نبوده و فقط کافی است با عبور دادن یک نخ یا ریسمان کوتاه از سوراخ بالای تله آن را از شاخه‌های نزدیک به محل تجمع حشرات آویزان کنید. •تذکر: تله را در حد امکان به دور از گردوغبار و تابش مستقیم آفتاب نصب نموده و پس از پر شدن سطح آن از حشرات، آن را با تله جدید جایگزین کنید.


کد محصول

P179104

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


تَلِه زرد چسبنده حشرات، محصول کیمیا سبزآور