روغن مار، ۳۰ میلی‌لیتر، محصول اکسیر‌حیات

دسته بندی: اسکلت، مفصل و عضلهعصاره روغنی مار: روغن مار اکسیرحیات جهت رشد مو استفاده می‌شود، این روغن تسکین‌دهنده دردهای عضلانی است. روغن مار اکسیرحیات در بسته بندی‌های ۲۰ سی‌سی عرضه می‌گردد.

 طریقه مصرف: تأثیر روغن مار بر مو: درست است روغن مار بر رشد مو تاثیر عجیبی دارد باید توجه داشت که اگر مو در قسمتی ریزش داشته و پیاز مو از بین رفته باشد نباید انتظار رویش مجدد مو داشت و اگر مو نازک و ظریف شده باشد یا ریزش داشته و یا رشد آن خیلی کند صورت می‌گیرد روغن مار یکی از بهترین گزینه‌هاست که مو را ضخیم و ریزش آن را از بین می‌برد و رشد آن را تسریع می‌کند. این روغن همچنین برطرف کردن شوره سر، بهبود موخوره، بهبود موهای آسیب دیده نیز است که روش مصرف به این صورت است که ابتدا از تمیز بودن پوست سر خود اطمینان حاصل کنید و سپس با مقداری روغن مار پوست سر را چرب کرده حدود سه ساعت بعد سر را بشویید.

 تأثیر روغن مار بر ریش و سبیل: این روغن یکی از بهترین روغن‌ها برای تحریک پیاز مو بوده و همچنین برای تقویت، رشد و ترمیم ریش و موی صورت هم کاربرد دارد ولی روش مصرف به این صورت است که هر دو روز در میان صورت را تراشیده و پوست صورت را با مقداری از روغن ماساژ دهید در اینجا تأکید می‌کنیم فقط روغنی که اصل باشد دارای تأثیر است.

 جلوگیری از ریزش ابرو و تقویت ابرو: مقداری از روغن را با گوش پاک‌کن و یا با سر انگشت به طرف خواب ابرو ماساژ داده و حدود سه ساعت بعد با آب گرم و صابون بشویید.

 بهبود درد مفاصل، سیاتیک، آرتروز، دیسک، کمر درد،‌ پا درد، نقرص: مقداری از روغن را در محل درد ماساژ داده سپس گرم بگیرید. بهتر است که این عمل را هنگام استراحت و یا هنگام طلوع آفتاب در مقابل نور مستقیم انجام دهید.


کد محصول

P218933

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


روغن مار، ۳۰ میلی‌لیتر، محصول اکسیر‌حیات

قیمت

30,000 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید