نوره (پودر موبر طبیعی)، محصول اکسیرحیات

دسته بندی: بقیه اعضای بدننوره (پودر موبر طبیعی): نوره سنتی اکسیرحیات علاوه بر رفع موهای زائد بدن، خواص بهبودبخش بسیاری دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم: بوی ملایم آن عامل بسیار مهمی برای جلوگیری از سرطان است، عامل مهمی برای از بین بردن قارچ های پوستی بوده و پوست بدن را لطیف و شاداب می‎کند، تقویت‌کننده نیروی جنسی است، از بین‌برنده سل، تقویت‌‌کننده بدن و مفاصل است، دفع موهای زائد با نوره طبیعی موجب پیشگیری از سرطان سینه و رحم در خانم‌ها و زائل‌کننده بوی بد و عفونت رحم است، به بهبود کم‌خونی کمک می‎کند، بهبود ضعف جسمی، بهبود بدخوابی، بهبود جوش صورت، بهبود موی زیر‌پوستی، بهبود بواسیر، بهبود لاغری شدید، بهبود درد مفاصل، بهبود لک‌های برص، بهبود ترک پاشنه، رفع سیاهی سر زانو و آرنج نوره یکی از بهترین بهبودها برای عرق‌سوز شدن است. همچنین به مرور زمان پوست را شاداب و لطیف کرده و منافذ پوست را باز می‎کند. استفاده مداوم از نوره توانائی سیستم دفاعی بدن را بالا برده، گلبول‎های سفید را فعال‎تر و بدن را در مقابل بیماری‎ها مقاوم می‎کند.

 طریقه مصرف: مقدار مناسبی از نوره را در ظرف ریخته و با کمی آب داغ حمام بصورت خمیر درآورده و به مدت حدوداً ۲ دقیقه هم بزنید تا رنگ آن مایل به سبز شود، سپس لایه‌ای از خمیر را روی پوست خشک، قسمت‌های مورد نظر بطوریکه پوست و موها کاملاً به آن آغشته شوند، بمالید و پس از تأثیر نوره (حدوداَ ۶ تا ۸ دقیقه) خمیر را از روی پوست با استفاده از قاشق جمع کرده و با آب بشویید. 

نکات:1. قبل و بعد از استعمال، نباید از تیغ و مواد شوینده در آن قسمت استفاده شود،۲. اول از قسمت‌های چرب تر مانند زیر بغل شروع نمایید۳٫. افرادی که پوست حساسی دارند، قبل از مصرف موضع را با آب سرد بشویند و بلافاصله بعد از جدا شدن موها، موضع را تمیز نمایند۴. در طول استفاده، نوره روی پوست مرطوب بماند۵٫. پس از استعمال نوره از لیف پشمی استفاده نمایید۶٫. در زمان استعمال نوره حتماً بایستید و در حالت نشسته از نوره استفاده ننمایید۷٫. استفاده از گلاب پس از شستشوی نوره باعث لطافت بیشتر پوست می‎شود. !!! از استعمال نوره در اطراف چشم و محل‎های زخم جداً خودداری نمایید. یکی از راه‎های خارج کردن سودا از بدن، ضماد نوره طبیعی در کف پاست. جهت نتیجه‎گیری بهتر و بهره‎مندی از تمام خواص نوره حتماً مقداری نوره را در کف پا ضماد نمایید.


کد محصول

P311291

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


نوره (پودر موبر طبیعی)، محصول اکسیرحیات

قیمت

10,000 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید