عسل کُنار ارگانیک، ۹۶۰ گرم، محصول اورازان

دسته بندی: عسل و فرآورده‌های جانبیعسل کُنار ارگانیک: عسل کاملاً خالص و طبیعی با نشان ارگانیک از انجمن ارگانیک ایران، عسل طبیعی کُنار (تولید شده از شهد گل‌های کنار توسط زنبورعسل)اگر پوشش گیاهی یک مزرعه یا دشت غالباً از یک نوع گیاه باشد، زنبورعسل بیشتر شهد گل‌های همان گیاه را به عسل تبدیل می‌کند. این نوع عسل را "عسل تک‌گل" یا " عسل دارویی " می‌گویند. هر یک از عسل‌های تک‌گل، خواص درمانی شگفت‌آوری دارد که مختص همان نوع عسل است.

عسل کُنار و بهبود ناراحتی‌های گوارشی: عسل کنار تأثیر بسیار زیادی بر بهبود زخم‌های دستگاه گوارش به‌ویژه روده و معده دارد و می‌تواند مقاومت و توانایی دستگاه گوارش را افزایش داده و عملکرد این اندام‌ها در بدن را بهبود بخشد. گنجاندن این عسل کهربایی‌رنگ در برنامه غذایی روزانه می‌تواند تأثیر زیادی بر کاهش میزان کلسترول خون داشته باشد. همچنین می‌تواند کمبود ویتامین c در بدن را جبران کند. ازاین‌رو مصرف این عسل در زمان آنفلوآنزا یا سرماخوردگی می‌تواند مقدار زیادی از ویتامین c موردنیاز بدن را تأمین کند و از طرفی، اشتهای فرد بیمار را تحریک می‌کند تا او بتواند بر بی‌اشتهایی خود غلبه کند.

بهترین طریقه مصرف: مخلوط کردن دو تا سه قاشق عسل کنار با آب ولرم و سپس اضافه کردن آب یک لیموی ترش تازه به آن. این شربت از بهترین نوشیدنی‌های طبیعی بوده و علاوه بر ضد سرطان بودن خاصیت ضدعفونی‌کننده نیز دارد و از تمام خواص عسل مصرف‌شده به‌علاوه میزان بالای ویتامین C موجود در آب‌لیموی طبیعی برخوردار است.


کد محصول

P327691

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


عسل کُنار ارگانیک، ۹۶۰ گرم، محصول اورازان