اُسطوخودوس کاملا طبیعی، ۱۰۰ گرم، محصول بُنوُو

دسته بندی: گیاه خشکاسطوخودوس: اسطوخودوس یا لاوندر گیاهی از خانواده نعنائیان است و یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی در جهان محسوب شده و در طب سنتی هم از آن به وفور استفاده می‌شود. از جمله خواص اسطوخودوس عبارت‌اند از: تقویت معده و افزایش عملکرد آن، بهبود رماتیسم، آرتروز و نقرس، رفع افسردگی، مفید برای پاک‌سازی کبد، بهبود آسم، آرام‌بخش و ضد استرس و اضطراب، مفید برای زیبایی پوست و مو 

کاربرد و موارد مصرف: گیاه اسطوخودوس به عنوان یک گیاه آرام‌بخش و ضد استرس کاربرد فراوانی دارد و وضعیت خواب را بهبود بخشیده و خواب آرامی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

روش مصرف: اسطوخودوس را هم می‌توان به صورت چای دم کرد و استفاده کرد و هم می‌توان روغن آن را به صورت موضعی استعمال کرد. برای تهیه چای یا دمنوش اسطوخودوس مقداری از این گیاه را داخل آب جوش ریخته و اجازه دهید برای دقایقی دم بکشد سپس از صافی عبور داده و نوش جان کنید.

موارد منع مصرف: گیاه اسطوخودوس تقریبا بی‌ضرر است تنها در صورت عدم رعایت اعتدال عوارضی را به‌همراه خواهد داشت و با توجه به طبع گرم و خشک این محصول بهتر است افراد دارای مزاج صفراوی از آن استفاده نکنند.


کد محصول

P468993

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


اُسطوخودوس کاملا طبیعی، ۱۰۰ گرم، محصول بُنوُو

قیمت

7,500 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید