اُسطوخودوس کاملا طبیعی، ۱۰۰ گرم، محصول بُنوُو

دسته بندی: گیاه خشکاسطوخودوس: اسطوخودوس یا لاوندر گیاهی از خانواده نعنائیان است و یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی در جهان محسوب شده و در طب سنتی هم از آن به وفور استفاده می‌شود. از جمله خواص اسطوخودوس عبارت‌اند از: تقویت معده و افزایش عملکرد آن، بهبود رماتیسم، آرتروز و نقرس، رفع افسردگی، مفید برای پاک‌سازی کبد، بهبود آسم، آرام‌بخش و ضد استرس و اضطراب، مفید برای زیبایی پوست و مو 

کاربرد و موارد مصرف: گیاه اسطوخودوس به عنوان یک گیاه آرام‌بخش و ضد استرس کاربرد فراوانی دارد و وضعیت خواب را بهبود بخشیده و خواب آرامی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

روش مصرف: اسطوخودوس را هم می‌توان به صورت چای دم کرد و استفاده کرد و هم می‌توان روغن آن را به صورت موضعی استعمال کرد. برای تهیه چای یا دمنوش اسطوخودوس مقداری از این گیاه را داخل آب جوش ریخته و اجازه دهید برای دقایقی دم بکشد سپس از صافی عبور داده و نوش جان کنید.

موارد منع مصرف: گیاه اسطوخودوس تقریبا بی‌ضرر است تنها در صورت عدم رعایت اعتدال عوارضی را به‌همراه خواهد داشت و با توجه به طبع گرم و خشک این محصول بهتر است افراد دارای مزاج صفراوی از آن استفاده نکنند.


کد محصول

P468993

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


اُسطوخودوس کاملا طبیعی، ۱۰۰ گرم، محصول بُنوُو