خارخاسَک کاملا طبیعی، ۱۰۰ گرم، محصول بُنوُو

دسته بندی: گیاه خشکخارخاسک: گیاه خارخاسک از خانواده اسفندها است و قسمت مورد‌استفاده این گیاه میوه، دانه، برگ، ریشه و گاهی تمام قسمت‌های گیاه است و اغلب، تمام میوه آن مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. گیاه خارخاسک یا خار خسک در طب سنتی، اثرات بهبودبخش متفاوتی چون دفع سنگ کلیه و مثانه و رفع التهاب مجاری ادرار دارد. میوه این گیاه که در ایران نیز وجود دارد برای بهبود دیابت مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر خواص خارخاسک عبارتند از: بهبود آلرژی‌های پوستی و اگزما، مفید برای اختلالات گوارشی مانند یبوست و نفخ، تقویت کبد و .... 

کاربرد و موارد مصرف: مطالعات آزمایشگاهی روی حیوانات حاکی از آن است که مصرف این گیاه به افزایش ترشح هورمون تستوسترون و همچنین افزایش قدرت و حجم عضلات منجر می‌شود. همچنین مصرف این گیاه تولید سلول‌های جنسی مردانه و زنانه را افزایش می‌دهد. همچنین گیاه خارخاسک در بهبود بیماری‌های قلبی وعروقی همچون فشارخون بالا، کم‌خونی، ضعف گردش خون و آنژین صدری موثر است.

میزان و نحوه مصرف: میزان مجاز برای هر بار مصرف خوراکی این گیاه، از ریشه، برگ یا میوه، حداکثر 20 گرم و از روغن آن، حداکثر 28 گرم است که این میزان اغلب باید به همراه شیره‌ی انگور یا شیره‌ی خرما و یا عسل مصرف شود.

موارد منع مصرف: 1زنان باردار و شیرده، 2.در صورت داشتن مشکلات پروستات، قبل از مصرف این گیاه با پزشک خود مشورت کنید.


کد محصول

P914792

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

کشور تولیدکننده

ایران


خارخاسَک کاملا طبیعی، ۱۰۰ گرم، محصول بُنوُو

قیمت

3,500 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید