کپسول لاغری، ۳۰ عدد، محصول اکسیرحیات

دسته بندی: قد و وزنکپسول لاغری اکسیرحیات: از بین برنده چربی های اضافی بدن است، ملین، مسهل، بادشکن نیز میباشد، این کپسول باعث تقویت معده می شود، گرم کننده، بازکننده و رفع امراض سرد بلغمی و سوداوی و ریحی است، خشک کننده رطوبات داخلی، نزله و زکام، مدر حیض، کاهش فشار خون و سکته مغزی از دیگر خواص این کپسول است. 

این کپسول علاوه بر اثر لاغرکننده بر روی کل اعضای بدن، در رفع یبوست و نفخ نیز مؤثر است و افرادی که مشکل بالا بودن فشار خون دارند نیز می‎توانند از این کپسول استفاده نمایند.

کپسول لاغری اکسیرحیات زیر نظر پزشک طب سنتی تهیه و تولید می گردد و برای از بین بردن چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید بدانید که در کنار مصرف این کپسول ها از یک رژیم غذایی مناسب و تغذیه سالم استفاده نمایید.  

موارد مشابه بسیار زیادی در بازار وجود دارد که ممکن است حاوی ترکیبات شیمیایی باشند که برای بدن عوارض و عواقب بعدی به دنبال داشته باشد، کپسول لاغری اکسیرحیات بر پایه گیاهان دارویی تهیه شده است و هیچگونه عوارضی ندارد و افراد مختلف می‎توانند از آن بهره ببرند (فقط افرادی که به گرمی حساسیت دارند بهتر است در کنار مصرف این کپسول از تصفیه کننده‎های خون استفاده نمایند)

تصفیه کننده‎های خون عبارتند از: فرآورده‎های انار مثل رب انار، آب انار، سس انار و ...، سماق، زرشک، عناب، خاکشیر، عرق کاسنی و شاتره، آلو، سرکه انگبین، کامبوجا و ... که می‎توانید در کنار مصرف کپسول چربی سوز از این موارد استفاده نمایید.

طریقه مصرف: روزی 3 تا 6 عدد  2 ساعت بعد از هر وعده غذایی به همراه عرقیات مفرح میل شود. به همراه آب نیز می توان استفاده نمود. 


کد محصول

P969820

تامین‌کننده

فروشگاه بُنوو

دسته‌بندیها

قد و وزن - مکمل طبیعی

کشور تولیدکننده

ایران


کپسول لاغری، ۳۰ عدد، محصول اکسیرحیات

قیمت

15,000 تومان
تعداد
افزودن به سبد‌خرید